Żelazko parowe Tefal Ultragliss Plus FV6842, 2800W, mocny wyrzut pary
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 0
Żelazko parowe TEFAL Ultragliss Plus
Model: FV6842
Żelazko Tefal Ultragliss Anti-Calc Plus to komfortowe i łatwe prasowanie dla perfekcyjnych rezultatów przez długi czas.
Usuń wszystkie zagniecenia
Silny strumień pary
Osiągnij dużą wydajność i szybkość prasowania dzięki stałemu wytwarzaniu pary na poziomie do 50 g/min. Para, wnikając w tkaninę, rozluźnia jej włókna, co ułatwia rozprasowywanie zagnieceń.
Wygładzanie wyjątkowo uporczywych zagnieceń jest możliwe dzięki uderzeniu pary do 260 g/min.
Ultraszybkie nagrzewanie
Duża moc - 2800 W
Wysoka moc sprawia, że stopa szybko się nagrzewa, a żelazko nieprzerwanie wytwarza dużą ilość pary do usunięcia najtrudniejszych zagnieceń.
Szufladka na kamień Calc Collector
Łatwo usuniesz nawet najmniejsze cząsteczki kamienia, dzięki wyjmowanej szufladce Calc Collector. Szufladkę antywapienną możesz umyć pod bieżącą wodą. Zapewnia to mocny wyrzut pary za każdym razem, dla łatwego usuwania zagnieceń.
Skuteczne prasowanie
100% rozprowadzanie pary
Specjalnie zaprojektowana stopa z otworami gwarantuje 100-procentowe* rozprowadzanie pary. Tkanina jest skutecznie zwilżana, prasowanie staje się łatwiejsze, a rezultaty są perfekcyjne.
*O 30% więcej aktywnych otworów w porównaniu do poprzednich urządzeń z serii Tefal Ultragliss.
Najlepsze prowadzenie i wyjątkowa moc pary
Durilium Airglide
Nowa powłoka stopy Durilium AirGlide zapewnia najlepsze prowadzenie i wyjątkową moc pary, dzięki czemu prasowanie staje się niezwykle łatwe!
Pełna wygoda
Prasowanie w pionie
Dzięki wyjątkowej mocy pary możesz również prasować w pionie - ta funkcja doskonale sprawdzi się w przypadku garniturów, koszul, a nawet zasłon.
Pełne bezpieczeństwo prasowania
Funkcja automatycznego wyłączania
Nie martw się, jeśli zapomnisz wyłączyć żelazko. Funkcja Auto-off automatycznie wyłącza pozostawione w pionie żelazko po 8 minutach. W przypadku, gdy urządzenie zostawione zostało na stopie, wyłączenie nastąpi już po 30 sekundach.
Wytrzymałość na lata
Powłoka odporna na zarysowania
Stopa żelazka gwarantuje niezwykłą wytrzymałość. Specjalna powłoka jest odporna na zarysowania, dzięki czemu będziesz cieszyć się urządzeniem przez długi czas.
Łatwo wyprasujesz trudne okolice guzików dzięki specjalnie dobranemu kształtowi końcówki żelazka.
Po wyprodukowaniu żelazka lub generatora pary, są one testowane w celu sprawdzenia ich poprawnego działania. W wyniku testów w zbiorniku żelazka lub generatora może zostać niewielka ilość wody.
Żelazko Tefal Ultragliss Anti-Calc Plus to komfortowe i łatwe prasowanie dla perfekcyjnych rezultatów przez długi czas.
Jego konserwacja jest wyjątkowo prosta - dzięki wyjmowalnej szufladce Calc Collector bez problemu zadbasz o żelazko i usuniesz kamień, przedłużając w ten sposób jego żywotność. Stopa pokryta powłoką Durilium AirGlide zapewnia najlepsze prowadzenie i 100-procentowe rozprowadzanie pary. Dzięki funkcji Auto-off żelazko wyłączy się samoistnie, jeśli o nim zapomnisz - nie musisz więc o nic się martwić! 2800 W moc żelazka sprawia, że jego stopa nagrzewa się wyjątkowo szybko. Z kolei wyrzut pary na poziomie 50 g/min. i uderzenia pary na poziomie 260 g/min pozwolą Ci w maksymalnie szybki i łatwy sposób usunąć nawet najtrudniejsze zagniecenia, także z grubszych tkanin.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | zielony |
| Model | PYIM0-SDUC6 |
| Moc | 2800 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | inna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 270 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2 m |
| Wytwarzanie pary | 50 g/min |
| Silne uderzenie pary | 260 g/min |
| Komunikacja | wskaźnik poziomu wody |
| Załączone wyposażenie | filtr antywapienny |
| Szerokość produktu | 13.2 cm |
| Wysokość produktu | 159 cm |
| Waga produktu | 1.351 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.887 kg |
| Kod producenta | PYIM0-SDUC6 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia |
| Funkcje | funkcja pary, pionowy wyrzut pary, prasowanie w pionie, spryskiwacz |
| Cechy dodatkowe | ANTI CALC, Szufladka Calc Collector, Silny strumień pary, Duża moc - 2800 W, Ultraszybkie nagrzewanie, Funkcja automatycznego, wyłączania tzw. Strażak, 100% rozprowadzanie pary, Wyprofilowany kształt stopy żelazka, Powłoka odporna na zar, sowania |