Żelazko parowe Tefal Virtuo FV1713 2000W z funkcją pionowego prasowania
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-J-3402
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 0
Żelazko parowe
Nr kat. 1261994
Jeśli chcesz łatwo wyprasować firanki wykorzystaj funkcję pionowego wyrzutu pary umożliwiającą prasowanie bez dotykania materiału. Możesz ją użyć także przy marynarkach i płaszczach.
Gdy temperatura stopy żelazka maleje z urządzenia zaczynają wydobywać się krople wody, które mogą pobrudzić ubrania. Żelazko wyposażone w blokadę kapania automatycznie odcina dopływ wody chroniąc tkaniny przed zabrudzeniami.
Różne rodzaje materiałów wymagają różnego traktowania. Aby mieć pewność, że zagniecenia zostaną skutecznie wyeliminowane, a ubranie nie zostanie zniszczone dobierz odpowiedni strumień pary.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | FV1739 |
| Moc | 2000 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | teflonowa |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 250 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 1.9 m |
| Wytwarzanie pary | 24 g/min |
| Silne uderzenie pary | 90 g/min |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania |
| Szerokość produktu | 28 cm |
| Wysokość produktu | 19 cm |
| Głębokość produktu | 13 cm |
| Waga produktu | 1.22 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Kod producenta | FV1713 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik gotowości do użycia |
| Funkcje | pionowy wyrzut pary, spryskiwacz, prasowanie w pionie, funkcja pary |
| Cechy dodatkowe | Anti-Drip blokada kapania, Anty Calc - zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia, Funkcja ECO, Funkcja ECO oszczędzanie, energii, Stopa ceramiczna z powłoką nieprzywierającą |
| Indeks | 6G9G35G-F0MFLWL |