Żelazko parowe Tefal Virtuo FV2C42 2000W z ceramiczną stopą, Anti-Drip
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 2000 W
✅ Stały wyrzut pary: 27 g/min
✅ Dodatkowy wyrzut pary: 120 g/min
✅ Spryskiwacz: Tak
✅ Stopa żelazka: Ceramiczna
❓ Dodatkowe informacje:
Szybkie nagrzewanie w zaledwie 30 sekundSystem Anti-Drip - blokada kapaniaPojemność zbiornika na wodę: 240 ml
⭐ Osób, które cenią szybkie i skuteczne prasowanie.
⭐ Osób mających codziennie dużo do prasowania - dzięki mocnym uderzeniom pary i funkcji pionowego prasowania pomoże szybko uporać się z górką rzeczy do prasowania.
⭐ Miłośników wygody na każdym kroku
⭐ Ceniących sobie nowoczesny design
Funkcja Anti-Drip
Uniknij całkowicie poplamienia ubrań podczas prasowania dzięki funkcji Anti-Drip, która blokuje kapanie wody z otworów parowych.
Wszędzie dotrze
Łatwo wyprasujesz trudne okolice guzików czy kołnierzyka, dzięki specjalnie dobranemu kształtowi końcówki żelazka.
Żelazko Virtuo jest wygodne w prowadzeniu, a dzięki swojemu unikalnemu designowi stopy żelazka pozwala łatwo dotrzeć i wyprasować nawet najtrudniej dostępne zagniecenia.
Prasowanie delikatnych tkanin lub dużych powierzchni jest teraz naprawdę proste i wygodne. Dzięki prasowaniu w pionie, bez trudu pozbędziesz się zagnieceń z garniturów, zasłon i firanek.
Usuń największe zagniecenia, nawet na grubych tkaninach za pomocą dodatkowego wyrzutu pary o mocy do 120 g/min.
Ceramiczna stopa
Stopa została zaprojektowana z dbałością o design - gładkie krawędzie i powłoka ceramiczna zapewniają wyjątkowo łatwe prowadzenie żelazka.
Po wyprodukowaniu żelazka lub generatora pary, są one testowane w celu sprawdzenia ich poprawnego działania. W wyniku testów w zbiorniku żelazka lub generatora może zostać niewielka ilość wody.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | zielony |
| Model | Virtuo FV2C42 |
| Moc | 2000 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 240 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 1.9 m |
| Wytwarzanie pary | 27 g/min |
| Silne uderzenie pary | 120 g/min |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania |
| Szerokość produktu | 13.4 cm |
| Głębokość produktu | 30.6 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.6 kg |
| Kod producenta | D9ELRH-3XE6BB7X |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Funkcje | funkcja pary, pionowy wyrzut pary, prasowanie w pionie, spryskiwacz |
| Indeks | ECX3-X3G53 |