Beztłuszczowa Frytkownica XXL Knapper Chef 6,5L 1600W z Okienkiem
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 288.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 288.00
Ekspresowe, zdrowe i smaczne gotowanie różnego rodzaju potraw jest możliwe dzięki frytkownicy beztłuszczowej KnapperChef. Przyrządź soczyste i chrupiące jedzenie dla całej rodziny, znajomych lub gości szybciej i wygodniej niż w piekarniku.
Potrawy smażone bez tłuszczu mają niższą zawartość kaloryczną niż tradycyjnie smażone dania. Frytkownica beztłuszczowa KnapperChef gotuje potrawy szybciej niż piekarnik i w niższych temperaturach, co pomaga w zachowaniu większej ilości substancji odżywczych takich jak witaminy i minerały.
Przygotowywanie zdrowszych wersji ulubionych potraw może przyczynić się do ogólnej poprawy nawyków żywieniowych.
KnapperChef stanowi doskonałą alternatywę dla piekarnika, ponieważ umożliwia przygotowanie tych samych potraw w znacznie krótszym czasie.
Frytkownica w pełni nagrzewa się w 60 sekund, podczas gdy piekarnik zazwyczaj kilka lub kilkanaście minut. Zużywa także mniej energii, dzięki czemu zaoszczędzisz na rachunkach za prąd.
KnapperChefa również łatwiej wyczyścić niż piekarnik dzięki możliwości mycia w zmywarce wyjmowanej tacki i misy.
Dzięki zainstalowanym w KnapperChefie10programom gotowania przygotujesz różnorodne potrawy, od tradycyjnych przekąsek i przystawek takich jak frytki, krążki cebulowe lub nuggetsy po dania główne jak kurczak, ryby, owoce morza, mięso, warzywa itp.
Odkrywaj także smaki świata i przyrządzaj egzotyczne potrawy, m.in. sajgonki, krewetki w tempurze, samosy itd. 9 programów urządzenia jest automatycznych, a dodatkowo jeden manualny.
Frytkownica doskonale sprawdzi się przy przygotowaniu przekąsek na szybko. Urządzenie dzięki 1600 W mocy błyskawicznie się nagrzewa (do 60 s), więc niemal od razu możesz umieścić produkt we frytkownicy.
W krótkim czasie przygotujesz standardowe frytki, frytki z batatów, mozzarella sticks, kulki ziemniaczane, falafel itp.
Okienko poglądowe to charakterystyczny element KnapperChefa, który pozwala na wygodne monitorowanie procesu gotowania.
Możesz na bieżąco obserwować, jak twoje potrawy się pieką, bez potrzeby otwierania urządzenia, dzięki czemu utrzymasz stałą temperaturę wewnątrz frytkownicy.
Okienko dodaje urządzeniu elegancji i nowoczesnego charakteru, doskonale komponując się z jego funkcjonalnością.
KnapperChef to pojemna frytkownica, której 6,5-litrowa misa pozwala na przygotowanie posiłku dla całej rodziny.
Większa pojemność misy sprawia, że nie trzeba gotować jedzenia w kilku partiach, co skraca całkowity czas przyrządzania.
Wyjmowaną tacę i misę bez problemu umyjesz w zmywarce. To znacznie ułatwia proces czyszczenia.
Proste utrzymanie w czystości jest kolejną z zalet KnapperChefa. Wszystkie elementy urządzenia mające bezpośredni kontakt z jedzeniem mogą być myte w zmywarce bez obaw o ich uszkodzenie.
Do teflonowej powłoki frytkownicy nie przywierają resztki jedzenia, dzięki czemu czyszczenie jest jeszcze łatwiejsze i nic się nie przypala podczas smażenia.
KnapperChef jest łatwy w obsłudze dzięki dotykowemu panelowi LCD, który pozwala na intuicyjne wybranie odpowiedniego trybu smażenia.
Umieszczone w centralnej części pokrętło umożliwia regulację temperatury w zakresie od 60°C do 200°C oraz ustawienie timera do 60 min.
Podświetlane ikony zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby na pierwszy rzut oka można było rozpoznać przeznaczenie poszczególnych trybów.
Frytkownica beztłuszczowa jest w pełni bezpiecznym urządzeniem, które zostało wyposażone w kilka systemów zabezpieczeń. Dzięki antypoślizgowym nóżkomKnapperChef stabilnie trzyma się podłoża i nie przesuwa podczas pracy, a po jej zakończeniu automatycznie się wyłącza.
Frytkownica zawiera także zabezpieczenie przed przegrzaniem, a jej uchwyt nie nagrzewa się, więc zawsze można swobodnie korzystać z urządzenia.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | ZEEGMA |
| Model | BNRLBE-8MY476V42 |
| Kod producenta | ZE-KNAPPER CHEF BLACK |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 6.5 l |
| Szerokość produktu | 38.00 cm |
| Wysokość produktu | 34.97 cm |
| Głębokość produktu | 38.00 cm |
| Waga produktu | 4.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.000 kg |
| Moc | 1600 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Funkcje | elektroniczny termostat, programy automatyczne, regulacja temperatury, timer, inne |
| Komunikacja | lampka kontrolna, sygnał dźwiękowy, wskaźnik gotowości do pracy, wskaźnik pracy, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy dodatkowe | Szybki czas nagrzewania - do 60 s, Okno poglądowe, Wysoka moc urządzenia 1600 W, Błyskawiczne przygotowywanie posiłków,, Antypoślizgowe nóżki, Możliwość mycia elementów w zmywarce, Łatwa regulacja temperatury i czasu pracy, Regulacja temperatury w, zakresie od 60°C do 200°C, 10 programów smażenia, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Załączone wyposażenie | Misa 6,5 l, Taca |
| Indeks | EA4W3HW-KDUABQ7IC |