Frytkownica Beztłuszczowa 3.6L Berdsen - Zdrowe Gotowanie w Nowoczesnym Stylu
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 212.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 212.00
Możesz dzięki niej przyrządzić wiele różnorodnych posiłków, w zdrowszy sposób takich jak między innymi:
Proste sterowanie frytkownicą za pomocą dwóch paneli:
Na urządzeniu znajduje się grafika informująca o czasach pieczenia, aby dodatkowo ułatwić korzystanie z frytkownicy.
Rączka urządzenia posiada zabezpieczanie w uchwycie do wyjmowania kosza frytkownicy.
Obudowa wykonana jest ze specjalnego, solidnego plastiku tworzącego odpowiednią barierę termiczną.
wydajna i energooszczędna frytkownica sprawdzonego Producenta:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Berdsen |
| Model | KVULZP-DS9MYLP3AL |
| Kod producenta | 365100 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 3.6 l |
| Pojemność koszyka | 2.6 kg |
| Szerokość produktu | 26.00 cm |
| Wysokość produktu | 33.00 cm |
| Głębokość produktu | 33.98 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.6 kg |
| Moc | 1300 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Funkcje | elektroniczny termostat, programy automatyczne, regulacja temperatury, timer, inne |
| Komunikacja | lampka kontrolna, sygnał dźwiękowy, wskaźnik gotowości do pracy, wskaźnik pracy, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Indeks | N2VIYP-VSI80BHQQX |