Blender kielichowy Kerch ROTO SB1500, 1500W, 32000 obr/min, 1.5L
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 222.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 222.00
Tworzenie nowych potraw, mieszanie smaków, zapachów. Rzecz prosta, a sprawia wiele radości!
Blender ROTO marki Kerch jest mocny, trwały i energooszczędny. Cechuje się niesamowitą skutecznością oraz wytrzymałością. Zastosowanie silnika nowej generacji gwarantuje skuteczną pracę urządzeniem przy mniejszym zużyciu energii.
Urządzenie zostało wyposażone w wysoko wydajny silnik z zabezpieczeniem przed nieprawidłowym montażem akcesoriów. Blender dzięki dużej mocy umożliwia miksowanie, mieszanie i rozdrabnianie wielu produktów co pozwala na szybkie i łatwe przyrządzenie napojów smoothie, czyli zdrowych koktajlów witaminowych, musów owocowych, przecierów, świeżych soków, przetworów z warzyw, owoców, ziół... czy deserów.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Kerch |
| Model | YZO3-L7 |
| Kod producenta | YZO3-L7 |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Pojemność kielicha | 1.5 l |
| Szerokość produktu | 18.3 cm |
| Wysokość produktu | 41.4 cm |
| Głębokość produktu | 18.2 cm |
| Waga produktu | 2.846 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.193 kg |
| Materiał wykonania kielicha | szkło |
| Moc | 1500 W |
| Prędkość obrotowa | 32000 obr./min |
| Rodzaj regulacji obrotów | skokowa |
| Funkcje | kruszenie lodu, mieszanie, miksowanie, rozdrabnianie |
| Bezpieczeństwo | blokada bezpieczeństwa, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed nieprawidłowym montażem, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Załączone wyposażenie | kielich, przykrywka |