Blender osobisty Mozano Nutri Sport 450W z 2 bidonami Tritan BPA FREE
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 249.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 249.00
2 bidony z tritanu BPA FREE | 2 wkłady chłodzące | 2 poziomy prędkości + tryb PULSE | Ostrze ze stali nierdzewnej | Nóżki antypoślizgowe | Certyfikat CE oraz RoHS
▶ 3 naczynia do miksowania - kielich 1L, bidon 600ml, bidon 400ml
▶ Łatwy w obsłudze dzięki wygodnemu przełącznikowi w formie pokrętła
▶ 2 poziomy prędkości oraz tryb PULSE
▶ Ostrze blendera wykonane ze stali nierdzewnej
▶ Bidony z tritanu BPA FREE są lekkie i bardzo wytrzymałe
▶ Kompaktowy rozmiar ułatwia przechowywanie urządzenia w kuchni
▶ 2 wkłady chłodzące w zestawie zapewnia niską temperaturę koktajlu przez dłuższy czas
▶ Antypoślizgowe nóżki utrzymują blender w miejscu w trakcie pracy
▶ Urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz blokadę przed nieprawidłowym montażem
▶ Akcesoria blendera można myć w zmywarce
Wszystkie naczynia można myć w zmywarce
Aż sześć ostrzy, dzięki czemu blender zyskuje jeszcze więcej możliwości i efektywności.
Doskonale radzi sobie z miksowaniem owoców, warzy, lodu i wielu innych, tworząc gładkie i jednolite konsystencje.
Ostrza zostały zaprojektowane tak, aby skutecznie rozdrabniać i mieszać wszystkie składniki, zapewniając doskonały efekt końcowy, bez grudek i niedomieszań
Ostrze ze stali nierdzewnej świetnie radzi sobie z różnego rodzaju owocami i warzywami
Tryb pulsacyjny ułatwia rozdrabnianie twardych produktów
Idealnie nadaje się do przygotowania smoothie, koktajli, musów i zupek dla dzieci
Dzięki kompaktowym rozmiarom bez problemu znajdziesz na niego miejsce w swojej kuchni
Antypoślizgowe nóżki zapewniają stabilną i bezpieczną pracę urządzenia
Przygotuj koktajl lub smoothie bezpośrednio w bidonie
Dzięki szczelnej pokrywie możesz bez obaw zabrać bidon do torby lub plecaka
Przygotuj jednocześnie aż 3 potrawy
Utrzymują niską temperaturę napoju przez kilka godzin
Wystarczy napełnić go wodą i zamrozić
Łatwo się go montuje w górnej części bidonu
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Mozano |
| Model | Blender Mozano Nutri Sport |
| Kod producenta | AGD/BLE/M01 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność kielicha | 1 l |
| Szerokość produktu | 12.5 cm |
| Wysokość produktu | 35 cm |
| Głębokość produktu | 12.5 cm |
| Waga produktu | 1.13 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2 kg |
| Materiał wykonania kielicha | tworzywo sztuczne |
| Moc | 450 W |
| Prędkość obrotowa | 23000 obr./min |
| Liczba poziomów prędkości | 2 |
| Rodzaj regulacji obrotów | skokowa |
| Tryby pracy | pulsacyjny |
| Blender personalny | tak |
| Cechy dodatkowe | wkład chłodzący do butelki |
| Funkcje | mielenie, mieszanie, miksowanie, rozdrabnianie, ucieranie |
| Bezpieczeństwo | blokada bezpieczeństwa, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed nieprawidłowym montażem, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Załączone wyposażenie | butelka, kielich, przykrywka |
| Indeks | 1ZC2IU-Q089X780 |