CZAJNIK ELEKTRYCZNY 1500W 1,7L LED DOTYKOWY 5-TEMP. I PODTRZYMANIE CIEPŁA
Dostępność: Duża dostępność 700 szt.
Cena: 159.00
Dostępność: Duża dostępność 700 szt.
Cena: 159.00
Elegancki czajnik elektryczny Lehmann Aqua Black 20 o mocy 1500 W i pojemności 1,7 l, łączy czystość wnętrza ze znakomitym designem i łatwością obsługi. Idealny do każdej kuchni.
Ustaw temperaturę wody w 5 precyzyjnych stopniach: 45 °C, 55 °C, 70 °C, 85 °C, 100 °C — idealna dla różnych napojów, od herbaty po kawę.
Czajnik łączy elegancki wygląd z energooszczędnym działaniem — regulacja temperatury sprawia, że zużywasz tylko potrzebną ilość prądu.
Wszystkie elementy mające kontakt z wodą wykonano z materiałów wolnych od BPA, dzięki czemu czajnik jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i nie zmienia smaku przygotowywanych napojów.
Po osiągnięciu ustawionej temperatury czajnik automatycznie wyłączy się, a pozostając na podstawie, utrzyma wodę w ciepłej temperaturze.
Nowoczesny panel LED umożliwia szybkie ustawienie temperatury i podtrzymywania ciepła. Wyraźne podświetlenie ułatwia obsługę nawet w słabym oświetleniu.
Dzięki mocy 1500 W czajnik błyskawicznie doprowadza wodę do wrzenia lub podgrzewa do wybranej temperatury — oszczędzasz czas każdego dnia.
Obudowa ze stali nierdzewnej i tworzywa ABS zapewnia trwałość. Obrotowa podstawa oraz płyta grzewcza ułatwiają obsługę i czyszczenie.
Funkcjonalność, estetyka i solidne wykonanie czynią go doskonałym wyborem na prezent dla bliskich, ceniących praktyczne i stylowe sprzęty AGD.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Lehmann |
| Model | BEZPRZEWODOWY Z REGULACJA TEMPERATURY DOTYKOWY |
| Kod producenta | Czajnik elektryczny stalowy, tworzywowy 1500W |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność | 1.7 l |
| Szerokość produktu | 21 cm |
| Wysokość produktu | 23 cm |
| Głębokość produktu | 14.5 cm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.2 kg |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Moc | 1500 W |
| Grzałka | płytowa |
| Obrotowa podstawa | tak |
| Filtr | nie |
| Konstrukcja | schowek na przewód, zamknięta rączka, zatrzaskiwana pokrywa |
| Funkcje | podtrzymywanie ciepła, regulacja temperatury |
| Komunikacja | sygnał dźwiękowy, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | automatyczne wyłączanie po zdjęciu z podstawy, nienagrzewająca się podstawa, nienagrzewające się uchwyty, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy dodatkowe | Certyfikaty CE, EMC, LFGB, RoHS, Długość opakowania 200 mm, Długość przewodu zasilającego 0,70 m, Funkcja wyświetlania dokładnej, temperatury, Instrukcja w językach: PL, ENG, DE, FR, RO, HUN, UA, CZ, Materiał wykonania: stal nierdzewna i tworzywo sztuczne,, Szerokość opakowania 200 mm, Tryb BOILING, KEEP WARM, Wtyczka elektryczna z uziemieniem, Wysokość opakowania 285, mm |
| Załączone wyposażenie | Czajnik elektryczny z podstawą, Instrukcja obsługi, Oryginalne opakowanie |
| Indeks | WJ4OBY-DTJOV1D |