Czajnik Elektryczny 1L Maestro MR-055 Szklany, 1100W, LED, Automatyczne Wyłączanie
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 117.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-A-0153
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 117.00
KOLOR CZARNY ZE SZKLANYM KORPUSEM I PODŚWIETLENIEM LED
Najważniejsze cechy:
Pojemność: 1 lZasilanie 220-240 V, ~50 HzMoc 1100 WNowoczesny designPodświetlenie LEDWskaźnik poziomu wodyKorpus wykonany z odpornego na temperaturę szkłaAutomatyczne wyłączanieOchrona przed przegrzaniemUkryty element grzewczyWygodny w użyciu i energooszczędny czajnik Maestro cechuje moc 1100W.
Pozwoli Ci on szybko zagotować 1 L wody, dzięki czemu zawsze będziesz gotowy na niespodziewane wizyty rodziny i znajomych!
Wbudowana w podstawę płyta grzewcza oraz możliwość obracania zbiornika o 360 stopni daje pełną wygodę użytkowania i ułatwia stawianie czajnika na podstawie.
Pokrywa otwierana jest za pomocą przycisku umieszczonego na rączce.
Całość została wykonana z tworzywa odpornego na wysoką temperaturę, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Maestro |
| Model | MR055 |
| Kod producenta | MR055 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Pojemność | 1 l |
| Szerokość produktu | 15.5 cm |
| Wysokość produktu | 20 cm |
| Głębokość produktu | 21.5 cm |
| Waga produktu | 0.98 kg |
| Moc | 1100 W |
| Grzałka | płytowa |
| Obrotowa podstawa | tak |
| Filtr | tak |
| Cechy dodatkowe | długość przewodu zasilającego 70cm |
| Konstrukcja | pokrywa otwierana przyciskiem, schowek na przewód, zamknięta rączka, zatrzaskiwana pokrywa |
| Komunikacja | lampka kontrolna, podświetlenie, wskaźnik poziomu wody |
| Bezpieczeństwo | automatyczne wyłączanie po zdjęciu z podstawy, blokada pokrywy, nienagrzewające się uchwyty, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed włączeniem pustego urządzenia |
| Indeks | WDHQTK9-C596W9 |