CZAJNIK ELEKTRYCZNY BEZPRZEWODOWY 2200W 2L BIAŁY STALOWY Z 360° PODSTAWĄ
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 144.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 144.00
Poznaj Lehmann Milano! Ten elegancki i prosty w obsłudze czajnik o dużej pojemności 2L i mocy 2200W to idealny wybór.
Bezpieczeństwo gwarantuje automatyczne wyłączanie, zabezpieczenie przed przegrzaniem Overheating Protection oraz nienagrzewająca się podstawa i uchwyt. Komfort użytkowania zapewniają obrotowa podstawa 360°, wygodna pokrywka Snap-on lid i wskaźnik napełnienia.Zawartość filtra wody poprawi jakość Twoich napojów. Kompaktowe wymiary sprawiają, że nie zajmie dużo miejsca w Twojej kuchni.
Cicha praca i szybkie gotowanie. Moc 2200 W pozwala szybko zagotować wodę bez nieprzyjemnego hałasu - idealne do porannej ciszy
Brud nie ma możliwości pozostawać w żadnych zakamarkach. Gładka, matowa powierzchnia to luksusowy wyglad i przyjemność w dotyku
Stal nierdzewna jest materiałem wyjątkowo trwałym i odpornym na korozję, co zapewnia długą żywotność urządzenia. Materiał ten jest bezpieczny dla zdrowia, nie wydziela szkodliwych substancji nawet przy długotrwałym kontakcie z gorącą wodą. Jest odporna na zabrudzenia oraz odbarwienia, co ułatwia utrzymanie czajnika w idealnym stanie.
Wewnątrz czajnika znajduje się estetycznie wytłoczona miarka, która pokazuje maksymalny poziom wody (2 l) i ułatwia jej precyzyjne nalewanie.
Duża powierzchnia gwarantuje również szybsze nagrzewanie i mniejsze zużycie prądu.
Dzięki swojej obecności, redukuje kamień, poprawia smak/zapach wody, usuwa zanieczyszczenia, dbając o jakość wody i trwałość czajnika.
Antypoślizgowe nóżki podstawy czajnika zapewniają stabilność urządzenia na różnych powierzchniach
Czajnik automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody lub w sytuacjach awaryjnych, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę. Funkcja ta zapobiega przegrzaniu urządzenia i niepotrzebnemu zużyciu energii, chroniąc sprzęt i użytkownika przed ewentualnymi uszkodzeniami lub ryzykiem.
Szeroki, odpowiednio wyprofilowany dziobek zapewnia szybkie i wygodne nalewanie wody bez ryzyka rozchlapania. Wystarczy delikatnie przechylić czajnik, by precyzyjnie kontrolować strumień. Idealne rozwiązanie dla codziennego użytkowania - czysto, bezpiecznie i komfortowo.
Pokrywa otwierana mechanicznie w czajniku elektrycznym zapewnia łatwe i higieniczne napełnianie czajnika wodą oraz zamykana na zatrzask minimalizuje ryzyko poparzenia oraz umożliwiając wygodną obsługę.Umożliwia także łatwe czyszczenie, poprzez bezproblemowe dojście do wnętrza czajnika
Zwiększa ona bezpieczeństwo użytkowania, chroniąc dłonie przed parą i gorącą wodą, a także zapewnia stabilniejszy i pewniejszy chwyt podczas nalewania.
Oznacza, że produkt nie zawiera bisfenolu A, organicznego związku chemicznego stosowanego przy produkcji niektórych tworzyw sztucznych, który może mieć negatywny wpływ na zdrowie.
Wbudowana lampka kontrolna informuje o pracy czajnika - zapala się podczas grzania wody, a po jej zagotowaniu automatycznie gaśnie. Dzięki temu zawsze wiesz, kiedy urządzenie działa, a kiedy jest już gotowe do użycia. To praktyczne i proste rozwiązanie zwiększające komfort użytkowania.
Wygoda dla prawo i lewo-ręcznych osób. Odstawienie czajnika przestanie być kłopotliwe dzięki obrotowej podstawie w którą łatwo trafić i jeszcze prościej zdjąć z niej czajnik. Kabel zasilający ma aż 0,75 metra długości.
Zapewnia mozliwość utrzymania zadanej temperatury wody. Dodatkowo sprawia, że czajnik nie jest z zewnątrz gorący podczas przypadkowego dotknięcia
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Lehmann |
| Model | Stalowy czajnik MILANO RETRO 2200W 2L |
| Kod producenta | Czajnik elektryczny bezprzewodowy LHOEK-2220F |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kolor dominujący | biały |
| Pojemność | 2 l |
| Szerokość produktu | 21.5 cm |
| Wysokość produktu | 26.5 cm |
| Głębokość produktu | 16 cm |
| Waga produktu | 1.2 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.4 kg |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Moc | 2200 W |
| Grzałka | płytowa |
| Obrotowa podstawa | tak |
| Filtr | tak |
| Konstrukcja | schowek na przewód, zamknięta rączka, zwijacz przewodu |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik poziomu wody |
| Bezpieczeństwo | automatyczne wyłączanie po zdjęciu z podstawy, nienagrzewająca się podstawa, nienagrzewające się uchwyty, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed włączeniem pustego urządzenia |
| Cechy dodatkowe | Certyfikaty CE, EMC, LFGB, RoHS, Instrukcja w językach: PL, EN, DE, RO, HUN, FR, UA, CZ, ES, BG, LIT, LAV, EST, RUS, IT, NL, CHI,, SLV, Materiał wykonania: stal nierdzewna i tworzywo sztuczne, Tworzywo sztuczne dopuszczone do kontaktu z żywnością, Wskaźnik, poziomu wody wytłoczony od wewnątrz, Wtyczka elektryczna z uziemieniem, kolor: odcienie bieli, styl retro, otwierana, pokrywka |
| Załączone wyposażenie | Czajnik elektryczny z podstawą, Instrukcja obsługi, Oryginalne opakowanie |
| Indeks | N1DK2LQ-4MHZT3W |