Czajnik elektryczny bezprzewodowy Lehmann 2200W 1,8L stal szlachetna
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 95.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 95.00
Mamy rozwiązanie na Twoje potrzeby! Czajnik bezprzewodowy Lehmann to urządzenie o imponujących parametrach technicznych, ale również przemyślanej konstrukcji i systemach bezpieczeństwa. Jest mocny, ma zabezpieczenie przed przegrzaniem, a przy tym łatwo się czyści dzięki płytowej grzałce zastosowanej w stalowym dnie.
Stal nierdzewna jest materiałem wyjątkowo trwałym i odpornym na korozję, co zapewnia długą żywotność urządzenia. Materiał ten jest bezpieczny dla zdrowia, nie wydziela szkodliwych substancji nawet przy długotrwałym kontakcie z gorącą wodą. Jest odporna na zabrudzenia oraz odbarwienia, co ułatwia utrzymanie czajnika w idealnym stanie.
Zapewnia łatwe utrzymanie czystości elementu grzewczego i wnętrza czajnika, co przekłada się na lepszą jakość i smak wody, gwarantując idealny smak napojów w każdym łyku. Zapewnia mniejsze zużycie energii elektrycznej, łatwe utrzymanie czystości wnętrza i dłuższą żywotność urządzenia dzięki efektywnemu usuwaniu osadu kamienia, który wyczyścisz dokładniej.
Dioda kontrolna na czajniku elektrycznym to przydatne rozwiązanie, ponieważ służy jako wyraźny wskaźnik, informujący użytkownika o aktualnym stanie pracy urządzenia. Gdy czajnik jest włączony i woda się nagrzewa, dioda świeci, co pozwala na łatwe zauważenie, że urządzenie jest aktywne, nawet z daleka.
Pozwala na łatwiejsze utrzymanie czajnika w czystości. Duża powierzchnia gwarantuje również szybsze nagrzewanie i mniejsze zużycie prądu.
Stabilna podstawa czajnika zapewnia stabilność urządzenia na różnych powierzchniach. Zmniejszają ryzyko przewrócenia się czajnika i wylania gorącej wody, co znacząco podnosi bezpieczeństwo użytkowania.
Szeroki dziubek wykonany ze stali nierdzewnej umożliwia wygodne nalewanie wody. Duże otwory w sitku powodują, że wodę nalewa się szybko, a jednocześnie bezpiecznie kontrolując jej ilość delikatnym przechyleniem.
Pokrywa otwierana przyciskiem w czajniku elektrycznym zapewnia łatwe i higieniczne napełnianie czajnika wodą, minimalizując ryzyko poparzenia oraz umożliwiając wygodną obsługę.
Zamknięta konstrukcja rączki czajnika elektrycznego zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, chroniąc dłonie przed parą i gorącą wodą, a także zapewnia stabilniejszy i pewniejszy chwyt podczas nalewania.
Wygoda dla prawo i lewo-ręcznych osób. Odstawienie czajnika przestanie być kłopotliwe dzięki obrotowej podstawie w którą łatwo trafić i jeszcze prościej zdjąć z niej czajnik. Kabel zasilający ma aż 0,85 metra długości.
Automatyczne wyłączenie czajnika elektrycznego po zagotowaniu wody zwiększa bezpieczeństwo i oszczędność energii, eliminując ryzyko przegrzania i pożaru oraz zapobiegając niepotrzebnemu zużyciu prądu.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Lehmann |
| Model | Aqua Steel 10 |
| Kod producenta | LHOEK-2220D |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Pojemność | 1.8 l |
| Szerokość produktu | 16 cm |
| Wysokość produktu | 25 cm |
| Głębokość produktu | 21 cm |
| Waga produktu | 0.65 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.97 kg |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Moc | 2200 W |
| Grzałka | płytowa |
| Obrotowa podstawa | tak |
| Filtr | nie |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Konstrukcja | pokrywa otwierana przyciskiem, schowek na przewód, zamknięta rączka, zatrzaskiwana pokrywa |
| Bezpieczeństwo | automatyczne wyłączanie po zdjęciu z podstawy, blokada pokrywy, nienagrzewająca się podstawa, nienagrzewające się uchwyty, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy dodatkowe | Certyfikaty CE, EMC, LFGB, RoHS, Długość opakowania 185 mm, Długość przewodu zasilającego 0,85 m, Instrukcja w językach: PL, ENG,, DE, FR, RO, HUN, UA, CZ, Kolor dominujący: Srebrny, Lampka kontrolna, Pokrywa zatrzaskiwana, Pokrywa otwierana przyciskiem,, Automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody, Materiał wykonania: stal nierdzewna i tworzywo sztuczne, Szerokość opakowania 180 mm,, Wtyczka elektryczna z uziemieniem, Wysokość opakowania 230 mm |
| Załączone wyposażenie | Czajnik elektryczny z podstawą, Instrukcja obsługi, Oryginalne opakowanie |
| Indeks | 64AQ2QO-0OWK6 |