Frytkownica beztłuszczowa Aigostar 4L 1600W z 7 programami i LED
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 257.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-0616
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 257.00
✅ Ogrzewanie z obiegiem powietrza 360°;
✅ 7 gotowych menu;
✅ Powłoka nieprzywierająca;
✅ Zdejmowany grill;
✅ Dotykowy panel kontrolny LED;
✅ Okienko wizualne;
✅ System chłodzenia o wysokiej wydajności
✅ Pojemność 4L
✅ moc 1600W
Zamiast smażenia na gorącym oleju 360-stopniowy system ogrzewania powietrzem o dużej prędkości może również pomóc uzyskać smak smażenia bez oleju, niskotłuszczowo, niskokalorycznie, jedzenie szczupło i zdrowo.
Konstrukcja z wizualnym okienkiem sprawia, że proces smażenia jest jasny na pierwszy rzut oka.
Dzięki panelowi z ekranem dotykowym jedzenie jest na wyciągnięcie ręki, nowicjusz może zostać szefem kuchni w kilka sekund.
Nieprzywierająca wyściółka pojemnika i odczepiany grill z powłoką nieprzywierającą łatwo się czyści.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Aigostar |
| Model | 40E662Q-BX8IRJV1F |
| Kod producenta | 300010XVE |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 4 l |
| Pojemność koszyka | 4 kg |
| Szerokość produktu | 35.00 cm |
| Wysokość produktu | 32.02 cm |
| Głębokość produktu | 26.98 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.90 kg |
| Moc | 1600 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Funkcje | elektroniczny termostat, programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Komunikacja | sygnał dźwiękowy, wskaźnik gotowości do pracy, wskaźnik pracy, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Indeks | YO6T69-6C214C |