Frytkownica Beztłuszczowa Berdsen 5L 1500W, Szybkie Nagrzewanie, LED
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 248.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 248.00
Jaką dodatkową funkcję pełni frytkownica beztłuszczowa?
Możesz dzięki niej przyrządzić wiele różnorodnych posiłków, w zdrowszy sposób, takich jak:
Proste sterowanie frytkownicą za pomocą panelu dotykowego:
✅ Praktyczna funkcja pamięci. Dodatkowe zabezpieczenie w przypadku zaniku prądu, po ponownym włączeniu frytkownica będzie kontynuowała pracę na włączonym wcześniej programie (tylko jeśli, przerwa nie będzie dłuższa niż 2h).
Na panelu urządzenia wyświetla się grafika informująca o czasach pieczenia, aby dodatkowo ułatwić korzystanie z frytkownicy.
✅ Pozwala zobaczyć potrawę bez konieczności przerywania pieczenia.
✅ Oświetlenie jest opcjonalne - nie zużywa dużo energii.
Rączki urządzenia są wykonane z nienagrzewającego się materiału.
Obudowa wykonana jest ze specjalnego, solidnego plastiku tworzącego odpowiednią barierę termiczną.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Berdsen |
| Model | 69MZF2-6EUC+L |
| Kod producenta | 365200 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 5 l |
| Szerokość produktu | 27.97 cm |
| Wysokość produktu | 28.00 cm |
| Głębokość produktu | 34.99 cm |
| Waga produktu | 3.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.000 kg |
| Moc | 1500 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Funkcje | elektroniczny termostat, programy automatyczne, regulacja temperatury, timer, inne |
| Komunikacja | lampka kontrolna, sygnał dźwiękowy, wskaźnik gotowości do pracy, wskaźnik pracy, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy dodatkowe | bardzo duża moc, dotykowy ekran, dwa autonomiczne kosze, funkcja pamięci, podświetlenie LED, tacka z możliwością mycia w zmywarce,, tacki pokryte teflonem |
| Załączone wyposażenie | instrukcja, papierowe tacki GRATIS |
| Indeks | AUDU2X-H5SACTNJ |