Frytkownica Beztłuszczowa Taylor Swoden 4,5L 1350W - Cyfrowy Panel Dotykowy
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 362.99
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 362.99
➡Główną zaletą frytkownicy beztłuszczowej jest to, że pozwala ona gotować pyszne dania bez użycia tradycyjnych tłuszczów.
➡Dzięki technologii gorącego powietrza potrawy są równomiernie usmażone, chrupiące na zewnątrz i soczyste w środku.
➡Potrawy te mają o 80% mniej kalorii niż we frytkownicy, dzięki czemu jest to świetny dodatek do Twojej kuchni i zdrowego stylu życia dla Twojej rodziny!
Ekran dotykowy frytkownicy powietrznej aigostar zapewnia pełną kontrolę nad procesem przygotowywania żywności, a panel wyświetla grafikę, a tym samym precyzyjne ustawienia temperatury, aby wybrać programy gotowania, z których można korzystać z łatwością i wygodą.
Uchwyty frytkownicy powietrznej są wykonane z odpornego na ciepło materiału, który nie nagrzewa uchwytów, więc nie musisz się martwić o poparzenie podczas korzystania z niej, a obudowa jest wykonana ze specjalnego solidnego tworzywa sztucznego, które tworzy odpowiednią barierę termiczną.
Dzięki pojemności 4,5 litra, ta frytkownica powietrzna może ugotować do 5 porcji ulubionych potraw, idealnych na rodzinne posiłki lub dla gości.
Inteligentna funkcja podgrzewania pozwala gotować zamrożone jedzenie do perfekcji w zaledwie kilka minut, oszczędzając czas i energię w kuchni.
Dzięki 8 wstępnie ustawionym funkcjom, w tym frytki, pizza, stek, ryba, krewetki, podudzia, kurczak i placki, można łatwo dostosować opcje gotowania do własnych preferencji smakowych.
Wykorzystując 85% mniej oleju niż tradycyjne metody smażenia, ta frytkownica powietrzna jest zdrowszą opcją dla tych, którzy chcą cieszyć się chrupiącą teksturą bez dodatkowych kalorii.
Nieprzywierająca patelnia ułatwia czyszczenie i nadaje się do mycia w zmywarce, a elegancki wygląd i kompaktowy rozmiar ułatwiają przechowywanie w każdej kuchni.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Taylor Swoden |
| Model | KNBVPU-OYZPA0XW |
| Kod producenta | Taylor Swoden Amy Air Fryer |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 4.5 l |
| Pojemność koszyka | 4.5 kg |
| Szerokość produktu | 30.98 cm |
| Wysokość produktu | 28.00 cm |
| Głębokość produktu | 26.00 cm |
| Waga produktu | 5.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.000 kg |
| Moc | 1350 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Załączone wyposażenie | Instrukcja obsługi, gwarancja, kabel zasilający(na stałe-nie odpinany) |
| Funkcje | elektroniczny termostat, programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik gotowości do pracy, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe |
| Indeks | GLDUTGN-6TPXENX4 |