Frytkownica Beztłuszczowa Xiaomi Mi Smart Air Fryer 4,5L z 100 Przepisami
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 451.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 451.00
Xiaomi Mi Smart Air Fryer to frytkownica z funkcją smażenia, grillowania, pieczenia i fermentacji, zachwycająca nowoczesnymi rozwiązaniami.
Dotykowy wyświetlacz, precyzyjna kontrola temperatury, planowanie gotowania 24 h, 100 przepisów w chmurze, aplikacja mobilna i sterowanie głosowe z Asystentem Google pozwalają sterować frytownicą w zupełnie nowy, wygodniejszy niż kiedykolwiek sposób.
Obieg powietrza okrężny dostarcza ciepło bezpośrednio do wnętrza potrawy, zatrzymując wilgoć wewnątrz i usuwając tłuszcz, co skutkuje chrupiącą konsystencją i delikatnym wnętrzem bez nadmiaru oleju, dzięki czemu posiłek jest zdrowszy.
Ulepszony okrągły kanał powietrzny z koszem cyklonowym 3D usprawnia cyrkulację i rozprowadzanie powietrza, wysyłając gorące powietrze bezpośrednio do kosza frytkownicy Xiaomi Smart Air Fryer, równomiernie ogrzewając posiłek bez potrzeby przewracania.
Przy minimalnej temperaturze 40°C może utrzymać stałą temperaturę rozmrażania, fermentacji i suszenia owoców. Przy maksymalnej temperaturze 200°C doskonale radzi sobie z pieczeniem mięs, smażeniem i wypiekami.
Wbudowany w frytkownicę Xiaomi Mi Smart Air Fryer czujnik inteligentnego sterowania temperaturą NTC precyzyjnie monitoruje temperaturę w trakcie przyrządzania posiłku, aby uniknąć przypalenia i niedogotowania.
Ten inteligentny wyświetlacz ułatwia dostosowanie trybu i temperatury oraz ustawienie czasu przyrządzania przez kilka dotknięć.
Skorzystaj także ze stu wstępnie zainstalowanych przepisów — nie musisz być szefem kuchni, aby przygotować pyszne, aromatyczne danie.
Aplikacje Mi Home / Xiaomi Home ułatwiają sterowanie za pomocą smartfona. Inteligentne planowanie z 24-godzinnym wyprzedzeniem, 100 przepisów w chmurze za jednym dotknięciem i nie tylko.
Sterowanie głosowe działa z Asystentem Google — powiedz: „OK Google, włącz frytownicę".
Po prostu umieść składniki we frytownicy i zaplanuj czas gotowania. Ciesz się zdrowym jedzeniem, kiedy tylko chcesz, niezależnie od tego, czy wstajesz wcześnie, czy wracasz późno do domu.
Wydajność
Pojemność: 4,5 lTyp produktu: Frytkownica na gorące powietrzeFunkcja smażenia: TakFunkcja pieczenia: TakTemperatura (min): 40 °CTemperatura (maks): 200 °CCiągłe gotowanie przez 24 godziny: TakAutomatyczna kontrola temperatury: TakPrzepisy: TakIlość dostępnych przepisów: 100Funkcja podgrzewania: TakKonstrukcja
Typ konstrukcji: PojedyńczyUmiejscowienie urządzenia: AutonomiczneKolor produktu: BiałyMateriały: Tworzywo sztuczne, MetalUchwyt(y): TakZdejmowalna misa: TakMiska z nieprzywieralnego materiału: TakPowłoka nieprzywierająca: TakWbudowany wyłącznik: TakTyp kontroli: DotykCzęści wodoodporne: TakWskazywanie
Wbudowany wyświetlacz: DotykowyTyp wyświetlacza: OLEDWskaźnik pozostałego czasu: TakSterowanie smartfonem: TakWspółpraca z Asystentem Google: TakMoc
Moc: 1500 WNapięcie wejściowe AC: 220 - 240 VCzęstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 HzWaga i rozmiary
Waga produktu: 4,8 kgSzerokość produktu: 370 mmGłębokość produktu: 295 mmWysokość produktu: 340 mmZawartość opakowania
Podręcznik użytkownika: TakFrytkownica: TakKoszyk: TakPłyta grillowa: Tak| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Xiaomi |
| Model | MAF14 |
| Kod producenta | 55022 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kolor dominujący | biały |
| Pojemność misy | 4.5 l |
| Pojemność koszyka | 4.5 kg |
| Szerokość produktu | 370 cm |
| Wysokość produktu | 340 cm |
| Głębokość produktu | 295 cm |
| Waga produktu | 4.7 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.5 kg |
| Moc | 1500 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Cechy dodatkowe | Zdalne sterowanie z aplikacji |
| Funkcje | elektroniczny termostat, regulacja temperatury, timer |
| Bezpieczeństwo | nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe |
| Indeks | R8BF9WZ-OZX6W46U |