Frytkownica Beztłuszczowa Xiaomi Smart Air Fryer 5,5L 1600W OLED WiFi
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 460.00
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 460.00
Xiaomi Fryer Smart Air Fryer to frytlownica z trybem odtłuszczania i precyzyjną kontrolą temperatury, dzięki której z łatwością przygotujesz zdrowe i smaczne posiłki. Przezroczyste okienko, łatwo wyjmowalna misa z koszykiem, dotykowy wyświetlacz z wbudowanymi przepisami i sterowanie głosowe pozwala gotować, piec i grillować szybko i efektywnie.
Wbudowany w frytownicę Xiaomi Mi Smart Air Fryer czujnik inteligentnego sterowania temperaturą NTC precyzyjnie monitoruje temperaturę w trakcie przyrządzania posiłku, aby uniknąć przypalenia i niedogotowania.
Duże, przezroczyste okienko na froncie frytownicy o średnicy 6,8 cala zwiększa widoczność o 80%, zapewniając pełny widok na przygotowywane jedzenie i lepszą kontrolę nad sposobem jego przyrządzania. Nie musisz już wyciągać całego koszyka, by ocenić stan potrawy.
Tryb odtłuszczania filtruje tłuszcz z 39,22% zwiększoną wydajnością, dzięki czemu przygotujesz znacznie zdrowszy i bogaty w smaku posiłek. Nawet w trybie chrupiącym może zmniejszyć tłuszcz nawet o 88,3%!
Wysoka moc 1600 W zapewnia szybkie wzrosty temperatury w celu równomiernego nagrzewania.
Dzięki maksymalnej temperaturze 220°C możesz zamknąć soki w potrawie, aby uzyskać delikatne jedzenie z chrupiącą warstwą zewnętrzną. Czas gotowania jest skrócony o 33% (Smart Air Fryer Pro 4 l).
Temperaturę można regulować w zakresie 40-220°C za pomocą intuicyjnego panelu sterowania i 24-godzinnego timera. Rozmrażaj w niskich temperaturach, rób jogurty, suszone owoce, grilluj mięsa i zaspokajaj jeszcze więcej potrzeb za pomocą jednego urządzenia. Frytkownica Xiaomi Smart Air Fryer z łatwością zastąpi kilka innych urządzeń kuchennych.
Wydajność
Konstrukcja
Wskazywanie
Moc
Waga i rozmiary
Zawartość opakowania
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Xiaomi |
| Model | MAF15 |
| Kod producenta | 55031 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kolor dominujący | biały |
| Pojemność misy | 5.5 l |
| Szerokość produktu | 286 cm |
| Wysokość produktu | 291 cm |
| Głębokość produktu | 386 cm |
| Waga produktu | 6.2 kg |
| Moc | 1600 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Załączone wyposażenie | grill,kosz, płyta do smażenia |
| Funkcje | elektroniczny termostat, programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Komunikacja | sygnał dźwiękowy, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe |
| Indeks | S3KQWO-AG84L2DM1F |