Frytkownica Beztłuszczowa Zeegma Knapper Grand 1800W, 7.7L, 9 Programów
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 327.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 327.00
Marzysz o smakowitych i chrupiących potrawach, które jednocześnie są zdrowe i gotowe w mgnieniu oka?
Zeegma Knapper Grand Black będzie doskonałym rozwiązaniem! Ta frytkownica wykorzystuje najnowocześniejszą technologię smażenia opartą na cyrkulacji powietrza, nazywaną popularnie "Air Fryer". Dzięki niej możesz rozkoszować się wyśmienitym smakiem potraw, a jednocześnie eliminować potrzebę używania nadmiaru oleju, wszystko to w zaledwie kilka chwil.
Frytkownica Zeegma Knapper Grand pozwala na przygotowanie ulubionych potraw nie tylko szybko, ale w zdrowszej wersji - bez tłuszczu! Urządzenie o mocy 1800 W nagrzewa się błyskawicznie, w mniej niż 60 sekund!
Posiłki przyrządzisz zdecydowanie szybciej niż w tradycyjnym piekarniku. Ma 8 wgranych, automatycznych programów i szeroki zakres temperatur od 80 do 200°C. Duży kosz o pojemności 6 L i misa o pojemności prawie 8 L, pozwalają na przygotowanie potrawy od razu dla wszystkich gości.
Nie musisz się obawiać o przypalenie jedzenia. Możesz skorzystać z wbudowanego timera.
Wnętrze urządzenia zostało pokryte powłoką, która zapobiega przywieraniu jedzenia.
Wszystkie elementy mających kontakt z żywnością możesz łatwo umyć w zmywarce.
Kosz o pojemności 6 L i misa aż 7,7 L umożliwiają jednoczesne przygotowanie potrawy dla kilku osób.
Urządzenie zostało wyposażone w zabezpieczenie przed przegrzaniem i uchwyt odporny na temperaturę.
Frytkownica Zeegma Knapper Grand została wyposażona w funkcję konwencji powietrza, co oznacza, że do przygotowania potrawy nie użyjesz oleju!
Wyprofilowana budowa urządzenia sprawia, że potrawy są równomiernie zgrzane, chrupiące z zewnątrz i miękkie w środku. Dodatkowo dzięki teflonowej powłoce nie przywierają do urządzenia
Dzięki nim bez problemu przygotujesz :
Domowe frytki z ziemniaków i batatów z posypką ziołowąPieczony filet z łososia cukinią, marchewka i brokułamiKurczak w panierceMedaliony ze steka ze szparagamiBabeczki czekoladowePizzaKrewetki| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | ZEEGMA |
| Model | ZE-KNAPPER GRAND WHITE |
| Kod producenta | ZE-KNAPPER GRAND WHITE |
| Kolor dominujący | biały |
| Pojemność misy | 7.7 l |
| Szerokość produktu | 36.5 cm |
| Wysokość produktu | 32 cm |
| Głębokość produktu | 38.5 cm |
| Waga produktu | 5.3 kg |
| Moc | 1800 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Funkcje | elektroniczny termostat, programy automatyczne, regulacja temperatury, timer, inne |
| Komunikacja | lampka kontrolna, sygnał dźwiękowy, wskaźnik gotowości do pracy, wskaźnik pracy, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Indeks | OHCPH92-MEHA5C7 |