Frytkownica beztłuszczowa Camry CR63111 XXL 5L 2500W, 9 programów
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 328.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 328.00
✅Piekarnik beztłuszczowy
✅Technologia konwekcyjna
✅Pojemność: 5 litrów
✅Zakres temperatur: 80-200°C
✅Regulacja czasu do 60 min
✅Czytelny biały wyświetlacz LED
✅Panel dotykowy
✅Wyjmowany pojemnik
✅Wyjmowany kosz
✅Nienagrzewający się uchwyt
✅Automatyczne wyłączanie
✅Długość przewodu zasilającego: 0,7m
✅Stopki antypoślizgowe
✅Wymiary urządzenia: 28.5 x 36.5 x 33,5 cm
✅Moc Maksymalna: 2500W
✅Moc Nominalna: 1700W
✅Zasilanie: 220-240V ~50/60Hz
✅9 programów:
Airfryer - Frytkownica beztłuszczowa to wielofunkcyjne urządzenie, którego zakres temperatur wynosi od 80 do 200 stopni Celsjusza i dodatkowo pozwala na regulację czasu smażenia do 60 minut. Wykorzystana do stworzenia tego sprzętu technologia konwekcyjna sprawia, że jest to małych rozmiarów piekarnik beztłuszczowy. Do smażenia wykorzystywane jest tutaj gorące powietrze, które eliminuje konieczność używania tłuszczu do przygotowywania dań. Dzisiaj tego typu urządzenia służą nie tylko do smażenia frytek, gdyż nowoczesna technologia sprawia, że jest to produkt, który może o wiele więcej i warto mieć go w swojej kuchni. Urządzenie ma dziewięć programów, zaczynając od możliwości ręcznego ustawienia czasu i temperatury według naszych własnych preferencji. Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z tego typu sprzętem, warto skorzystać z programu do przygotowywania konkretnych produktów: wieprzowiny, kurczaka, krewetek, ryb, pizzy, frytek.
Wykorzystana do stworzenia tego sprzętu technologia konwekcyjna sprawia, że jest to małych rozmiarów piekarnik beztłuszczowy. Do smażenia wykorzystywane jest tutaj gorące powietrze, które eliminuje konieczność używania tłuszczu do przygotowywania dań. To ciekawa opcja, jeśli zależy nam na zdrowszym odżywaniu, ale nie wyobrażamy sobie życia bez smażonych produktów.
Frytkownica Camry to wielofunkcyjne urządzenie, którego zakres temperatur wynosi od 80 do 200 stopni Celsjusza i dodatkowo pozwala na regulację czasu smażenia do 60 minut. Cały proces i ustawienia można śledzić i sprawdzać na czytelnym białym wyświetlaczu LED, który znajduje się na przodzie frytkownicy. Panel dotykowy sprzyja szybkiemu ustawieniu wybranych parametrów i programów. Wyjmowany pojemnik i kosz, a także nienagrzewający się uchwyt i automatyczne wyłączanie sprawiają, że używanie tego sprzętu jest intuicyjne i bezpieczne.
Urządzenie ma dziewięć programów, zaczynając od możliwości ręcznego ustawienia czasu i temperatury według naszych własnych preferencji. Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z tego typu sprzętem, warto skorzystać z programu do przygotowywania konkretnych produktów: wieprzowiny, kurczaka, krewetek, ryb, pizzy, frytek. Dzięki temu otrzymamy dnie przypominające to z restauracji.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Camry |
| Model | 603T-NFBV7 |
| Kod producenta | CR63111 |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Pojemność misy | 5 l |
| Pojemność koszyka | 5 kg |
| Szerokość produktu | 37.00 cm |
| Wysokość produktu | 29.00 cm |
| Głębokość produktu | 34.00 cm |
| Waga produktu | 6.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.000 kg |
| Moc | 2500 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Funkcje | programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Bezpieczeństwo | nienagrzewające się uchwyty, nóżki antypoślizgowe |
| Cechy dodatkowe | Automatyczne wyłączanie, Czytelny biały wyświetlacz LED, Długość przewodu zasilającego: 0,7m, Moc Maksymalna: 2500W, Piekarnik, beztłuszczowy, Regulacja czasu do 60 min, Technologia konwekcyjna, Zakres temperatur: 80-200 stopni C |
| Załączone wyposażenie | Stopki antypoślizgowe, Wyjmowany kosz, Wyjmowany pojemnik |
| Indeks | 3SQBGR-90HZM8 |