Odkurzacz bezprzewodowy Bosch Flexxo 2w1 BCH3P255 do sierści zwierząt
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
"Jest podręczny, odkurzam z łatwością schody,ściany i oczywiście podłogi.Dzięki dodatkowym elementom bez problemu odkurzam pod szafkami i łóżkiem najważniejsze jest bezprzewodowy. Korzysta z niego mąż do odkurzania samochodu rewelacja. Zakup roku☺ polecam na 100%."
"Funkcjonalny i prosty w obsłudze nawet dla dziecka. Posiada dodatkowe wyposażenie ułatwiające sprzątanie. Bateria w zupełności wystarcza na posprzątanie dwóch kondygnacji. Jest stosunkowo cichy w porównaniu z odkurzaczami tradycyjnymi, bardzo dobrze sprawdza się do odkurzania schodów, kanapy, samochodu. Polecam!"
"MAM W DOMU KOTY I PSY I ZAWSZE BORYKAŁAM SIĘ Z PROBLEMEM WSZECHOBECNEJ SIERŚCI, ALE DZIĘKI WSZEMU PRODUKTOWI PROBLEM ZNIKŁ. NA MÓJ DOM SPADŁA ŁASKA BOSCHA"
Odkurzacze bezprzewodowe 2w1 Flexxo marki Bosch to coś znacznie więcej niż połączenie ich części.
Te pracowite urządzenia codziennie pomagają dokładnie wyczyścić wszystkie rodzaje podłóg, niemal tak jak odkurzacz pionowy stojący. Okruszki na blacie po śniadaniu? Wygodnie wypnij odkurzacz ręczny - zbierz okruszki niemal bez wysiłku.
Od kanapy po szufladę - wystarczy przykręcić odpowiednią, elastyczną, zintegrowaną końcówkę, aby wyczyścić wszystko w dowolnym miejscu i czasie.
Kiedy życie się toczy, Flexxo przychodzi na ratunek. Bez względu na rodzaj zabrudzenia czy trudno dostępne miejsca, odkurzacz Flexxo jest wyposażony tak, że poradzi sobie z każdym zadaniem. Używaj w pozycji pionowej. Wypnij odkurzacz podręczny. Ewentualnie skorzystaj ze ssawek Flexxo - które są zawsze pod ręką w komorze w obudowie odkurzacza.
Napięcie 25.2 V
System filtracji Bezworkowy
Maksymalny czas pracy (max.) 55 min
Czas ładowania 5 h
Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów! Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia.
Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to swobodnie odkurzysz rogi nawet przy suficie.
Szczotka 2w1 posiada dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni oraz drugą część do odkurzania tapicerki.
Akcesoria są schowane z tyłu obudowy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią.
Z łatwością odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, również meble tapicerowane, a nawet sufit.
Swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. do wysoko powieszonych półek.
Urządzenie łatwo też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest idealny do odkurzania w samochodzie.
Wiele odkurzaczy traci szybko moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz.
Skuteczny RobustAir System zapewnia wysoką efektywność dzięki zachowaniu optymalnego poziomu przepływu powietrza i ulepszonemu uszczelnieniu. To sprawia, że pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia.
Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem.
odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.
Odkurzaczem pionowym, wyposażonym w elektroszczotkę, szybko odkurzysz podłogi.
Moduł odkurzacza ręcznego można łatwo wyjąć i wygodnie odkurzyć meble i tapicerkę. Łatwo nim odkurzysz również okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.
Jest zawsze pod rękę wtedy, kiedy go potrzebujesz.
Zawartość pojemnika na kurz 0.4 l
Szczotka do dywanów: Elektroszczotka
Poziom hałasu 81 dB(A) re 1pW
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | BCH3P255 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 25.2 V |
| Moc | 145 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.4 l |
| Filtr | zmywalny |
| Czas ładowania | 300 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 55 min |
| Komunikacja | wskaźnik czystości filtra |
| Odłączany odkurzacz ręczny | tak |
| Praca na mokro | nie |
| Cechy dodatkowe | odkurzysz podłogi, ale też stół, meble tapicerowane, sufit |
| Szerokość produktu | 25 cm |
| Wysokość produktu | 115 cm |
| Głębokość produktu | 15 cm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.52 kg |
| Kod producenta | BOSBCH3P255 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Załączone wyposażenie | Telskopową ssawka szczelinowa, Szczotka 2w1 posiada dwie końcówki, odkurzanie samochodu, RobustAir System |
| Indeks | 818G96-L4432 |