Blender Bosch MMB6141B 1200W, Tritan 1.5L, Ostrza ProEdge, Kruszenie Lodu
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Kruszenie lodu i blendowanie twardych składników wymaga mocnego silnika. Dzięki mocy 1200 W i prędkości do 30 000 obr./min., bez trudu przygotujesz napoje, koktajle, a nawet pesto. Ciesz się pełną mocą urządzenia, które zapewnia idealne blendowanie.
Czyszczenie urządzenia jest równie proste jak jego obsługa. Wszystkie części (z wyjątkiem bloku silnika) nadają się do mycia w zmywarce. Montaż kielicha jest niezwykle intuicyjny, a dzięki wbudowanemu schowkowi na przewód zaoszczędzisz miejsce na blacie kuchennym.
Urządzenie zapewnia długotrwałą satysfakcję z użytkowania, co potwierdzono 100-godzinnym testem żywotności, obejmującym przygotowanie ponad 10 000 kielichów smoothie. Wysoka wydajność to zasługa najwyższej jakości materiałów i europejskiej produkcji.
Wytrzymałe ostrza ProEdge ze stali nierdzewnej zostały dodatkowo wzmocnione, co gwarantuje ich długą żywotność i doskonałe rezultaty.
Nietłukący kielich wykonany z Tritanu, doskonale sprawdza się zarówno przy blendowaniu gorących zup, jak i zimnych napojów. Specjalnie ukształtowane ścianki wewnętrzne zapewniają optymalny przepływ składników, gwarantując idealny efekt. Tritan nie zawiera BPA, BPS ani innych bisfenoli, co czyni go bezpiecznym w użytkowaniu.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Model | MMB6141B |
| Kod producenta | MMB6141B |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność kielicha | 1.5 l |
| Szerokość produktu | 41 cm |
| Wysokość produktu | 23 cm |
| Głębokość produktu | 19.5 cm |
| Waga produktu | 2.8 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.5 kg |
| Materiał wykonania kielicha | tworzywo sztuczne |
| Moc | 1200 W |
| Prędkość obrotowa | 30000 obr./min |
| Liczba poziomów prędkości | 2 |
| Rodzaj regulacji obrotów | skokowa |
| Tryby pracy | pulsacyjny |
| Blender personalny | nie |
| Funkcje | kruszenie lodu, rozdrabnianie |
| Bezpieczeństwo | nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed nieprawidłowym montażem |
| Załączone wyposażenie | kielich, przykrywka |
| Indeks | YMC52O-E79B1OB18D |