Blender Bosch MMB6141B 1200W z kielichem Tritan, stalowe ostrza ProEdge
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Wydajny blender z wytrzymałym kielichem z Tritan'u. Koktajle blendowane bez wysiłku dzięki systemowi ProPerformance.
Kruszenie lodu lub miksowanie twardych składników wymaga mocnego silnika. Dzięki silnikowi o mocy 1200W i prędkości obrotowej silnika do 30 000 obr./min. bez najmniejszego problemu przygotujesz napoje, koktajle czy nawet pesto. Ciesz się mocą pozwalającą na doskonałe blendowanie składników. Silniki marki Bosch powstają w oparciu o długoletnie doświadczenie w zakresie konstruowania silników do urządzeń kuchennych. Robimy to od 1955 roku.
Spodziewaj się długotrwałej radości z użytkowania i wysokiej trwałości potwierdzonej 100-godzinnym testem żywotności urządzenia obejmującym przygotowanie ponad 10.000 kielichów smoothie. Ta wysoka wydajność jest zasługą wysokiej jakości materiałów, europejskiej produkcji i wieloletniego doświadczenia marki Bosch.
Nietłukący kielich wykonany z Tritan'u (wysokiej jakości tworzywa) sprawdzi się przy blendowaniu zarówno gorących zup jak i zimnych napojów. Wewnętrzne ścianki kielicha zostały specjalnie ukształtowane w ten sposób, aby zapewnić optymalny przepływ składników i zagwarantować idealny efekt. Tritan nie zawiera BPA, BPS ani żadnych innych bisfenoli.
Czyszczenie urządzenia jest tak łatwe jak jego obsługa. Elementy wyposażenia (poza blokiem z silnikiem) nadają się do mycia w zmywarce. Montaż klielicha jest niezwykle prosty a dzięki przechowywaniu kabla wewnątrz obudowy zaoszczędzisz miejce na blacie kuchennym.
Ostrza ProEdge ze stali nierdzewnej są produkowane w Solingen, znanym na całym świecie, niemieckim mieście słynnącym z produkcji noży. Krawędzie ostrzy zostały specjalnie wzmocnione w celu zapewnienia im trwałości.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Model | LV9M-AVVZ |
| Kod producenta | LV9M-AVVZ |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność kielicha | 1.5 l |
| Szerokość produktu | 40.9 cm |
| Wysokość produktu | 40.9 cm |
| Głębokość produktu | 22.9 cm |
| Waga produktu | 2.634 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.172 kg |
| Materiał wykonania kielicha | inny |
| Moc | 1200 W |
| Prędkość obrotowa | 30000 obr./min |
| Liczba poziomów prędkości | 2 |
| Rodzaj regulacji obrotów | skokowa |
| Tryby pracy | pulsacyjny |
| Funkcje | miksowanie, rozdrabnianie, inne |
| Załączone wyposażenie | kielich, przykrywka |