Blender ręczny BOSCH MSM66150 600W ErgoMixx z Turbo i akcesoriami
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Blendery ErgoMixx z miękkim uchwytem charakteryzuje ergonomiczny design - są wygodne w obsłudze a praca z nimi staję się przyjemnością.
Specjalny kształt uchwytu uchwytu z powłoką soft-touch sprawia, że blender EgroMixx idealnie układa się w dłoni - wyjątkowo komfortowo i bezpiecznie. Duże przyciski pozwalają na łatwą obsługę, a umieszczony centralnie przycisk turbo szybko aktywuje maksymalną moc. Wygodna regulacja obrotów sprawia, że efekt pracy jest zawsze idealny - taki, jakiego oczekujesz przygotowując konkretną potrawę.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
WYPOSAŻENIE:
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:
Innowacyjny nóż QuattroBlade to 4 ostrza miksujące o specjalnej budowie. Gwarantuje to łatwiejsze i szybsze miksowanie oraz wyjątkowo aksamitną, kremową konsystencję potrawy. Nowy kształt ostrza sprawia, że składniki są błyskawicznie zagarniane do środka, zapewniając perfekcyjne efekty miksowania w ciągu kilku sekund.
Pozwala na bezproblemowe i bardzo wygodne odłączenie końcówek od korpusu urządzenia. Po zakończeniu pracy uwolnij elementy wyposażenia jednym kliknięciem. Teraz możesz je szybko i łatwo wyczyścić pod bieżącą wodą lub w zmywarce.
Wytrzymały i wyjątkowo ostry nóż QuattroBlade zapewnia wyjątkowe efekty miksowania w krótkim czasie. Nawet mieszanie dużej ilości składników jest dziecinnie proste. Funkcja AntiSplash zapobiega rozpryskiwaniu składników i pomaga utrzymać czystość w kuchni.
Płynna regulacja prędkości w ramach 12-proponowanych umożliwia wybór najodpowiedniejszej prędkości dla naszego dania. Aby osiągnąć maksymalny poziom mocy w przypadku najbardziej wymagających dań, naciśnij przycisk Turbo.
Domowe jedzenie po prostu smakuje najlepiej. Zioła, orzechy, mięso czy cebulę można bardzo szybko posiekać czy rozdrobnić w rozdrabniaczu. Przy pomocy końcówki do ubijania ubijesz pianę z białek, śmietanę, lekkie kremy czy ciasta. Przygotowywanie słodkich deserów będzie od teraz niezwykle proste.
Czy często przygotowujesz małe porcje? Pojemnik do miksowania służy również jako miarka do odmierzania składników. Dzięki załaczonej pokrywie możesz zamknąć pojemnik z zawartością i przechowywać go w lodówce.
Dzięki wysokiej jakości elementów ze stali szlachetnej i nowatorskiemu patentowi na precyzyjne mocowanie końcówki miksującej można bez problemu używać elementów wyposażenia wymieniając akcesoria łatwo i bezpiecznie. Końcówki miksujące można bez problemu używać bezpośrednio w garnkach z gorącą potrawą. Stal szlachetna gwarantuje również absolutną neutralność smaku i higieniczną czystość. Materiał nie ulega przebarwieniom i zachowuje najwyższą estetykę przez cały czas użytkowania. Solidne, odporne na płyny i detergenty mocowanie pozwala też na mycie końcówki w zmywarce.
DANE TECHNICZNE:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Model | 1VC5-V9 |
| Kod producenta | 1VC5-V9 |
| Kolor dominujący | biały |
| Wielkość pojemnika | 0.6 l |
| Szerokość produktu | 39.5 cm |
| Wysokość produktu | 5.2 cm |
| Głębokość produktu | 5.9 cm |
| Waga produktu | 1.382 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.667 kg |
| Moc | 600 W |
| Liczba poziomów prędkości | 12 |
| Regulacja obrotów | tak |
| Zasilanie | sieciowe |
| Bezpieczeństwo | zabezpieczenie przed zwolnieniem końcówek w trakcie pracy |
| Cechy dodatkowe | możliwość mycia elementów w zmywarce |
| Tryby pracy | pulsacyjny, turbo |
| Funkcje | miksowanie, rozdrabnianie |
| Załączone wyposażenie | końcówka blendująca, pojemnik, rozdrabniacz |