CZAJNIK ELEKTRYCZNY SZKLANY LED 2200W 2L BEZPRZEWODOWY Z PŁYTOWĄ GRZAŁKĄ
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 120.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 120.00
Mamy rozwiązanie na Twoje potrzeby! Szklany czajnik bezprzewodowy Lehmann to urządzenie o imponujących parametrach technicznych, ale również przemyślanej konstrukcji i systemach bezpieczeństwa. Jest bardzo pojemny, ma zabezpieczenie przed przegrzaniem, a przy tym łatwo się czyści dzięki płytowej grzałce zastosowanej w stalowym dnie.
Dlaczego wybierać kompromisy? Czajnik elektryczny Lehmann gwarantuje czystość wnętrza, prostotę obsługi i łatwe odkładanie na obrotą podstawę. Szybko się nagrzewa i gotuje wodę dzięki wysokiej mocy.To idealny czajnik o mocy aż 2200W i pojemności 2L, a przy tym niesamowicie piękny i estetyczny w każdej przestrzeni kuchennej dzięki błękitnemu podświetleniu.
Szkło i stal nierdzewna jest materiałem wyjątkowo trwałym i odpornym na korozję, co zapewnia długą żywotność urządzenia. Materiał ten jest bezpieczny dla zdrowia, nie wydziela szkodliwych substancji nawet przy długotrwałym kontakcie z gorącą wodą. Jest odporna na zabrudzenia oraz odbarwienia, co ułatwia utrzymanie czajnika w idealnym stanie.
Zapewnia łatwe utrzymanie czystości elementu grzewczego i wnętrza czajnika, co przekłada się na lepszą jakość i smak wody, gwarantując idealny smak napojów w każdym łyku. Zapewnia mniejsze zużycie energii elektrycznej, łatwe utrzymanie czystości wnętrza i dłuższą żywotność urządzenia dzięki efektywnemu usuwaniu osadu kamienia, który wyczyścisz dokładniej.
Podświetlenie w czajniku elektrycznym to przydatne rozwiązanie, ponieważ służy jako wyraźny wskaźnik, informujący użytkownika o aktualnym stanie pracy urządzenia. Gdy czajnik jest włączony i woda się nagrzewa, cały świeci, co pozwala na łatwe zauważenie, że urządzenie jest aktywne, nawet z daleka.
Pozwala na łatwiejsze utrzymanie czajnika w czystości. Duża powierzchnia gwarantuje również szybsze nagrzewanie i mniejsze zużycie prądu.
Antypoślizgowe nóżki podstawy czajnika zapewniają stabilność urządzenia na różnych powierzchniach. Zmniejszają ryzyko przewrócenia się czajnika i wylania gorącej wody, co znacząco podnosi bezpieczeństwo użytkowania.
Szeroki dziubek umożliwia wygodne nalewanie wody. Wodę nalewa się szybko, a jednocześnie bezpiecznie kontrolując jej ilość delikatnym przechyleniem.
Pokrywa otwierana przyciskiem w czajniku elektrycznym zapewnia łatwe i higieniczne napełnianie czajnika wodą, minimalizując ryzyko poparzenia oraz umożliwiając wygodną obsługę.
Zamknięta konstrukcja rączki czajnika elektrycznego zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, chroniąc dłonie przed parą i gorącą wodą, a także zapewnia stabilniejszy i pewniejszy chwyt podczas nalewania.
Wygoda dla prawo i lewo-ręcznych osób. Odstawienie czajnika przestanie być kłopotliwe dzięki obrotowej podstawie w którą łatwo trafić i jeszcze prościej zdjąć z niej czajnik. Kabel zasilający ma aż 0,85 metra długości.
Automatyczne wyłączenie czajnika elektrycznego po zagotowaniu wody zwiększa bezpieczeństwo i oszczędność energii, eliminując ryzyko przegrzania i pożaru oraz zapobiegając niepotrzebnemu zużyciu prądu.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Lehmann |
| Model | Aqua Glass 30 |
| Kod producenta | LHOEK-2220C |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kolor dominujący | bezbarwny |
| Pojemność | 2 l |
| Szerokość produktu | 16 cm |
| Wysokość produktu | 23.2 cm |
| Głębokość produktu | 21 cm |
| Waga produktu | 0.82 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.2 kg |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Moc | 2200 W |
| Grzałka | płytowa |
| Obrotowa podstawa | tak |
| Filtr | nie |
| Funkcje | automatyczne zwijanie przewodu |
| Konstrukcja | pokrywa otwierana przyciskiem, schowek na przewód, zamknięta rączka, zatrzaskiwana pokrywa |
| Komunikacja | podświetlenie, wskaźnik poziomu wody |
| Bezpieczeństwo | automatyczne wyłączanie po zdjęciu z podstawy, blokada pokrywy, nienagrzewająca się podstawa, nienagrzewające się uchwyty, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy dodatkowe | Certyfikaty CE, EMC, LFGB, RoHS, Długość opakowania 215 mm, Długość przewodu zasilającego 0,85 m, Instrukcja w językach: PL, ENG,, DE, FR, RO, HUN, UA, CZ, Materiał wykonania: szkło, stal nierdzewna i tworzywo sztuczne, Podświetlenie, Pokrywa zatrzaskiwana,, Pokrywa otwierana przyciskiem, Automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody, Szerokość opakowania 185 mm, Wtyczka elektryczna z, uziemieniem, Wysokość opakowania 250 mm |
| Załączone wyposażenie | Czajnik elektryczny z podstawą, Instrukcja obsługi, Oryginalne opakowanie |
| Indeks | F0UWYT-7M6ZKQ93 |