Frytkownica Beztłuszczowa Aigostar Hayden X 1500W 4L 8 Programów
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 210.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 210.00
✅WYSOKA MOC: Dzięki mocy 1500 W urządzenie to zapewnia równowagę między wydajnością gotowania a oszczędnością energii.
✅Więcej funkcji: 8 automatycznych programów sprawia, że każdy może stać się szefem kuchni
✅Zdrowe gotowanie: Nasza frytownica powietrzna zmniejsza zawartość tłuszczu o 85% w porównaniu z tradycyjnymi frytownicami, dzięki czemu można gotować pyszne posiłki i jednocześnie zachować zdrowie.
✅Odpowiednia pojemność: Duża pojemność 4L jest odpowiednia dla 2-3 osób.
✅Łatwość czyszczenia: silikonowa powłoka nieprzywierająca sprawia, że czyszczenie frytkownicy jest łatwe i można ją myć w zmywarce.
✅BEZPIECZEŃSTWO: Uchwyty zapobiegające oparzeniom, przycisk zwalniający kosz i automatyczne wyłączanie po wyciągnięciu kosza podczas pracy zwiększają bezpieczeństwo podczas użytkowania.
Naciśnij przycisk rozgrzewania i ustaw czas i temperaturę gotowania lub najpierw wybierz menu ustawione wcześniej, a następnie naciśnij przycisk rozgrzewania. Następnie naciśnij rozpocznij, a na ekranie pojawi się "PRE" (rozgrzewanie). Po rozgrzewaniu na ekranie pojawi się "ADD" (dodaj). Dodaj składniki, a frytownica uruchomi program ustawiony wcześniej.
Dostępnych jest 8 programów: Frytki, Mrożonki, Skrzydełka z kurczaka, Stek, Warzywa, Ryba, Krewetki, Ciasta; oraz 3 funkcje ustawione wcześniej: Przypomnienie o mieszaniu, Odliczanie 60 sekund i Rozgrzewanie.
Wyświetlacz nachylony o 25° dla lepszej widoczności. Koszyk do smażenia można wyciągnąć, aby monitorować gotowanie w dowolnym momencie, a funkcja pamięci pozwala kontynuować pierwotny proces po ponownym umieszczeniu koszyka. Frytownica jest w pełni wolna od BPA i łatwa do czyszczenia, co sprawia, że jest jeszcze łatwiejsza w użyciu.
Pojemność 4 litrów sprawia, że jest idealna do gotowania dla 2-4 osób. Temperaturę można regulować w zakresie od 40 ℃ do 200 ℃, a zakres czasu wynosi od 1 do 60 minut.
Frytownica powietrzna jest 4 razy szybsza niż tradycyjny piekarnik, jej szybkie wewnętrzne nagrzewanie się z cyrkulacją powietrza o prędkości 360º gotuje jedzenie bez konieczności dodawania oleju, co oznacza mniej kalorii i jest zdrowsze. Redukuje spożycie tłuszczu nawet o 85%.
Uchwyty frytkownicy powietrznej są wykonane z odpornego na ciepło materiału, który nie nagrzewa uchwytów, więc nie musisz się martwić o poparzenie podczas korzystania z niej, a obudowa jest wykonana ze specjalnego solidnego tworzywa sztucznego, które tworzy odpowiednią barierę termiczną.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Aigostar |
| Model | 87E760G-FP4WT9WN7 |
| Kod producenta | B3I30 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 4 l |
| Szerokość produktu | 32.00 cm |
| Wysokość produktu | 28.00 cm |
| Głębokość produktu | 27.00 cm |
| Waga produktu | 5.00 kg |
| Moc | 1500 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Funkcje | regulacja temperatury, timer |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, nieprzywierająca powłoka |
| Indeks | LIWMGH1-TKMFNQJ |