Myjka ciśnieniowa Lehmann 290 bar 2200W z zwijaczem i aluminiową pompą
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 542.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 542.00
Wybierz model ze zwijaczem i odkryj myjkę, która zrewolucjonizuje profesjonalne czyszczenie. Wyposażona w aluminiową pompę oraz silnik o mocy 2200W pracuje długo i bezawaryjnie. Model Denver wyróżnia wbudowany zwijacz na wąż oraz ciśnienie maksymalne do 290bar.
Masz duży teren do umycia? Długi czas pracy do 60 minut w myjce Denver jest kluczowym atutem, wpływającym na wydajność i uniwersalność urządzenia. Pozwala na dłuższe i bardziej intensywne sesje czyszczenia nawet dużych podjazdów, bez konieczności częstego przerywania pracy.
Chcesz osiągnąć profesjonalne rezultaty mycia? Myjka ciśnieniowa Lehmann generuje aż 290 bar ciśnienia maksymalnego oferując większą efektywność energetyczną, trwałość i cichą pracę. Myje szybciej i lepiej od konkurencji, a przy tym umożliwia bezpieczną kontrolę mocy strumienia!
*Ciśnienie uzyskane na dyszy turbo, która znajduje się w zestawie.
Chcesz przywrócić blask wokół domu? Dzięki dołączonej pianownicy nie tylko umyjesz auto ale także naniesiesz środek myjący np. na kostkę, ogrodzenie czy dach. Dołączona dysza turbo idealnie sprawdzi się do mycia elewacji czy ogrodowych mebli, gwarantując potężne ciśnienie.
Odporna na uszkodzenia termiczne i zużycie pompa pozwala na dłuższą, nieprzerwaną pracę, dzięki czemu bez wysiłku umyjesz samochód, kostkę brukową czy elewację.
Pompa umożliwia na korzystanie z wody ze zbiorników, wiaderek i beczek. Sprawdzi się w miejscach bez stałego dostępu do bieżącej wody.
Akcesoria pozwalają na precyzyjne i efektywne czyszczenie różnych powierzchni - od tarasów, przez elewacje, po samochody.
W zestawie znajdziesz dyszę regulowanego ciśnienienia i turbo. Pozwolą na dostowanie mocy do każdej powierzchni.
Są odporne na wysokie ciśnienie i intensywne użytkowanie, co wydłuża ich żywotność. Zapewniają łatwy i szybki montaż oraz szczelność.
Pianownica pozwala na szybkie i równomierne nanoszenie piany lub środków chemicznych, co ułatwia mycie samochodów, elewacji czy mebli ogrodowych.
Generuje olbrzymie ciśnienie przy przepływie wody aż 480 l/h, co pozwala na skuteczne usuwanie uporczywych zabrudzeń. Woda dociera głębiej, zwiększając efektywność mycia.
Automatycznie wyłącza pompę po zwolnieniu spustu, co zwiększa bezpieczeństwo pracy, oszczędza energię i wydłuża żywotność urządzenia.
Dzięki zastosowaniu szeregu schowków, haków i kieszonek, każde akcesorium jest na swoim miejscu. Kabel po skończonej pracy zwiniesz na dedykowanym miejscu.
Wąż jest o 20% mocniejszy od standardowych węży ABS i 10 razy bardziej odporny na przetarcia. Jego elastyczność ułatwia zwijanie, co przyspiesza i upraszcza pracę.
Chroni pompę przed zanieczyszczeniami, takimi jak piasek czy osady, zwiększając jej trwałość i niezawodność.
Bieżnikowane koła zapewniają stabilność i łatwość transportu nawet po nierównym terenie, takim jak trawnik czy żwir bez obaw o jej przewrócenie czy trudności w manewrowaniu.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Model | MYJKA CIŚNIENIOWA LEHMANN DENVER 290 BAR ZWIJACZ |
| Marka | Lehmann |
| Rodzaj pompy | aluminiowa |
| Ciśnienie robocze | 290 bar |
| Ciśnienie maksymalne | 290 bar |
| Maksymalna moc | 2200 W |
| Maksymalna temperatura doprowadzanej wody | 60°C |
| Wydatek wody | 480 l/h |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga urządzenia | 11.07 kg |
| Długość węża | 10 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 13.3 kg |
| Kod producenta | MYJKA CIŚNIENIOWA SAMOSSĄCA LEHMANN DENVER |
| Przeznaczenie | do użytku domowego |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Zawiera baterie | nie |
| Indeks | TZAOQ4-8QDOLGIFP8 |