Młotowiertarka DeWalt D25133K 800W SDS-Plus 26mm z systemem bezpieczeństwa
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 679.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1497
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 679.00
MŁOTOWIERTARKA SDS-PLUS DEWALT D25133K 800W 26MM Z SYSTEMEM BEZPIECZEŃSTWA
Doskonała przy wierceniach pod kotwy i mocowania w betonie i w cegle od 4 do 26 mmFunkcja wyłączenia obrotów do dłutowania w cegle, murze i okazjonalnie w betonieFunkcja wyłączenia udaru do wiercenia w drewnie, stali, ceramice oraz do wkręcaniaSprzęgło bezpieczeństwa zapobiega odbiciom oraz konsekwencjom zakleszczenia wiertła w materialeElektronika pełnofalowa umożliwia bardzo precyzyjne sterowanie prędkością obrotowąErgonomiczna, pokryta miękką, gumową wykładziną tylna rękojeść zapewnia większą wygodę użytkowaniaErgonomiczna, zaokrąglona konstrukcja umożliwia wygodne użycie w każdym zastosowaniuUlepszony system uszczelnienia chroni przed przenikaniem pyłu do wewnątrz mechanizmu zapewniając jego długą żywotnośćKonstrukcja szczelin wylotowych powietrza zapewnia jego wydmuch w kierunku bezpiecznym dla oczu użytkownikaDANE TECHNICZNE:
Uchwyt: SDS-PlusMoc pobierana: 800 WMoc użyteczna: 640 WEnergia udaru: 2.6 JPrędkość bez obciążenia: 0-1500 obr/minCzęstotliwość udarów: 0-5500 ud/minMaks. śr. wiercenia w betonie: 26 mmMaks. śr. wiercenia wiertłem koronowym: 50 mmMaks. średnica wiercenia (drewno): 30 mmMaks. średnica wiercenia (metal): 13 mmMasa: 2.6 kgDługość: 335 mmWysokość: 210 mmSzerokość: 75 mmSTANDARDOWE WYPOSAŻENIE:
Młotowiertarka SDS-Plus D25133K 26MM DewaltWielopozycyjna rękojeść bocznaOgranicznik głębokościKufer transportowy| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | DeWalt |
| Seria | nie dotyczy |
| Typ uchwytu | SDS Plus |
| Maksymalna moc | 800 W |
| Energia udaru | 2.6 J |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Maksymalna częstotliwość udaru | 5500 BPM |
| Waga urządzenia | 2.6 kg |
| Kod producenta | D25133K |
| Indeks | EY31TI-FLXWNUS |