Bezprzewodowa Młotowiertarka 20V Parkside SDS+ z LED - Wydajność i Trwałość
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 646.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1499
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 646.00
✔ Energia udaru: 3 J
✔ Liczba udarowa (tryb 1 / 2): 0-3265 min-1/ 0-4700 min-1
✔ Prędkość obrotowa bez obciążenia: (tryb 1 / min-1660 min-1/ 0-950 min-1
✔ Maks. średnica otworu: 24 mm w betonie i kamieniu / 13 mm w metalu / 27 mm w drewnie
✔ Materiał:
✔ Wymiary:
✔ Waga:
✅ do wydajnej obróbki betonu, kamienia, metalu lub drewna
✅ silnik bezszczotkowy - wyjątkowo długi okres użytkowania z powodu zmniejszonego zużycia
✅ przy zastosowaniu inteligentnych akumulatorów PARKSIDE X 20 V PAPS: optymalna wydajność dzięki indywidualnej konfiguracji urządzenia i monitorowaniu danych za pomocą aplikacji Parkside
✅ potężne urządzenie z panelem wejściowym i kontrolnym: tryby prędkości do wiercenia, wiercenia z udarem i dłutowania, stan naładowania akumulatora
✅ urządzenie ze świecącą diodą LED Smart App przy aktywnym połączeniu
✅ centralny przełącznik wyboru dla wszystkich funkcji:
✅ płynna regulacja ustawienia dłuta
✅ szybkowymienny uchwyt wiertarski SDS-plus
✅ wbudowana lampa robocza LED
✅ antypoślizgowy uchwyt softgrip
✅ metalowy ogranicznik głębokości
✅ dodatkowy uchwyt obracający się o 360°
✅ w zestawie walizka do przechowywania
✅ zestaw nie zawiera akumulatora i ładowarki
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Parkside |
| Seria | Performance |
| Typ uchwytu | SDS Plus |
| Maksymalna moc | 1000 W |
| Energia udaru | 3 J |
| Napięcie zasilania | 20 V |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Waga urządzenia | 4.3 kg |
| Kod producenta | PKHAP 20 |
| Indeks | GQSYBJ-SXYVEM |