Wielofunkcyjny Robot Kuchenny COBBO 7 SMART-I Wi-Fi z 12 Programami
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 2849.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 2849.00
Robot kuchenny to urządzenie, które łączy funkcje wielu innych sprzętów kuchennych, ułatwiając i przyspieszając przygotowywanie posiłków. Dzięki intuicyjnej, automatycznej obsłudze na wygodnym panelu dotykowym, możesz przygotować najróżniejsze potrawy, począwszy od przystawek, zup, przez dania główne, kończąc na napojach czy deserach.
Wykorzystując dostęp do ogromnej, darmowej bazy przepisów, robot pozwoli Ci gotować według własnych preferencji. To doskonałe urządzenie dla tych, którzy cenią sobie wielofunkcyjność i wygodę, mając wszystkie potrzebne narzędzia w jednym kompaktowym urządzeniu.
Dzięki wysokiej rozdzielczości i responsywnemu interfejsowi o wertykalnej orientacji, nawigacja po przepisach i ustawieniach staje się czystą przyjemnością.
Smart-i prowadzi Cię krok po kroku przez każdy przepis, zapewniając idealne i powtarzalne rezultaty.
Dodawaj nowe przepisy, otrzymuj powiadomienia w trakcie gotowania i jeszcze więcej - wszystko z poziomu twojego telefonu.
Wyjmowanie misy jest łatwiejsze i wygodniejsze w porównaniu do robotów poprzednich generacji.
Zakres ważenia wynosi od 1 g do nawet 3 kg, z dokładnością co do grama!
Kompaktowa budowa sprawia, że łatwo znaleźć dla niego miejsce nawet w mniejszych przestrzeniach, jednocześnie nie rezygnując z zaawansowanej funkcjonalności i wydajności.
Wybieraj spośród ponad 1000 darmowych pozycji, podzielonych na kilkanaście kategorii. Baza jest cyklicznie i bezpłatnie aktualizowana za pomocą Wi-Fi, abyś zawsze był na bieżąco.
Twórz własne receptury lub korzystaj ze sprawdzonych przepisów dodanych przez społeczność użytkowników w aplikacji mobilnej Tuya Smart.
1. Dwupokładowe naczynie parowe
2. Miarka
3. Koszyczek
4. Mieszadło motylkowe
5. Łopatka
6. Pokrywa naczynia miksującego
7. Naczynie miksujące
8. Osłona noży miksujących
9. Noże miksujące
10. Uszczelka noży miksujących
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | COBBO |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | 7 SMART-I |
| Moc | 1700 W |
| Rodzaj regulacji obrotów | skokowa |
| Liczba poziomów prędkości | 10 |
| Pojemność misy roboczej | 3.2 l |
| Szerokość produktu | 28 cm |
| Wysokość produktu | 56.1 cm |
| Głębokość produktu | 39.3 cm |
| Waga produktu | 8.93 kg |
| Kod producenta | ZS-CS66A01 |
| Tryby pracy | pulsacyjny, turbo |
| Bezpieczeństwo | blokada bezpieczeństwa, blokada pokrywy, nóżki antypoślizgowe, wyłącznik bezpieczeństwa, zabezpieczenie przed nieprawidłowym montażem, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje | gotowanie, krojenie, kruszenie lodu, mielenie, mieszanie, miksowanie, podgrzewanie, programy automatyczne, rozdrabnianie, szatkowanie, tarcie, ubijanie, ucieranie, wyrabianie ciasta, inne |
| Cechy dodatkowe | Gotowanie na parze, Sous vide, Fermentacja, Czyszczenie misy |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE, WEEE |
| Indeks | U4GHNI-T369B5Y |