Blender Kielichowy Bosch VitaPower 450W z Butelką ToGo Srebrny
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 0
Blender kielichowy Bosch VitaPower Serie 2 umożliwia szybkie i efektywne przygotowanie gładkich smoothie oraz koktajli.
Dzięki zaawansowanej technologii, mocnemu silnikowi i trwałym ostrzom, blender jest w stanie poradzić sobie nawet z najtwardszymi składnikami.
Blender kielichowy Bosch VitaPower Serie 2 to doskonałe urządzenie dla osób, które pragną w prosty i szybki sposób przygotować zdrowe napoje.
Dodatkowym atutem blendera jest możliwość blendowania bezpośrednio w butelce ToGo, co pozwala na przygotowanie napoju i zabranie go ze sobą bez konieczności przelewania.
Unikalny mechanizm SafeLock chroni przed przypadkowym otwarciem butelki i zalaniem urządzenia, co jest szczególnie przydatne podczas podróży.
Urządzenie jest również bardzo łatwe w czyszczeniu, a wysoka jakość wykonania i nowoczesny design sprawiają, że blender kielichowy Bosch VitaPower Serie 2 będzie stylowym i praktycznym dodatkiem do każdej kuchni.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Model | V8PQ9-6948 |
| Kod producenta | V8PQ9-6948 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Pojemność kielicha | 0.8 l |
| Szerokość produktu | 12.3 cm |
| Wysokość produktu | 36.4 cm |
| Głębokość produktu | 11.9 cm |
| Waga produktu | 0.273 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.118 kg |
| Materiał wykonania kielicha | szkło |
| Moc | 450 W |
| Prędkość obrotowa | 40000 obr./min |
| Liczba poziomów prędkości | 1 |
| Rodzaj regulacji obrotów | brak |
| Tryby pracy | pulsacyjny |
| Blender personalny | tak |
| Cechy dodatkowe | Łatwy do czyszczenia |
| Funkcje | kruszenie lodu, miksowanie |
| Bezpieczeństwo | nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Załączone wyposażenie | butelka, kielich |