Blender Tefal BL420131 Blendforce 600W z funkcją kruszenia lodu
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 0
Model: BL420131
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 600W
✅ Pojemność całkowita: 2l
✅ Pojemność użytkowa: 1,5l
✅ Materiał wykonania dzbanka: Plastik
✅ Ustawienia prędkości: 2
✅ Liczba ostrzy: 4 ostrza Powelix
❓ Dodatkowe informacje:
System Air CoolingFunkcja kruszenia loduSystem Smart Lock
Blender stojący kielichowy TEFAL BL420131 jest idealny dla:
⭐ Szukających wydajnego urządzenia dzięki wysokiej mocy 600W
⭐ Potrzebujących uniwersalnego blendera kielichowego do siekania lekkich i ciężkich składników
⭐ Chcących pomocy kuchennej, która łączy w sobie również możliwości siekania, mieszania i kruszenia
⭐ Miłośników wszechstronnej pracy w kuchni z 2 trybami prędkości i funkcją Pulse
Osiągnij doskonałe rezultaty w mgnieniu oka, dzięki potężnej mocy 600 W.
Optymalny kształt ostrzy zapewniający jednorodną konsystencję bez grudek dzięki optymalnemu przepływowi pokarmu.
Z łatwością stworzysz wiele różnych potraw przy pomocy 2 inteligentnych programów: smoothie, kruszenie lodu. Osiągnij jeszcze lepszą kontrolę, dzięki podświetlanemu regulatorowi prędkości z funkcją pulsacyjną, który pozwoli Ci dobrać idealną szybkość.
Od teraz przygotujesz swoje potrawy w dowolnej ilości, dzięki pokaźnym rozmiarom kielicha, o pojemności całkowitej 2 l (1,5 l pojemności użytkowej). Przyrządzaj dania dla całej rodziny!
Codzienne blendowanie nie wymaga wysiłku dzięki technologii Smart Lock.
Innowacyjny system chłodzenia zapewnia maksymalną trwałość silnika. Możesz dzięki temu miksować bez przerwy do 3 minut
cztery wyjmowane ostrza ze stali nierdzewnej do szybkiego i łatwego czyszczenia. Oszczędź czas po każdym przygotowaniu dzięki Blendeo i wyczyść wszystko w mgnieniu oka.
Dla większej wygody blender zapewnia funkcję kruszenia lodu, która umożliwia miksowanie kostek lodu i przygotowywanie mrożonych napojów. Dzięki naszej funkcji pulsacyjnej kruszenie lodu jest teraz tak łatwe!
Dwie pary nóżek z przyssawkami zapewniają maksymalną stabilność podczas miksowania twardych składników lub kruszenia kostek lodu.
Blender to wygodny, łatwy w obsłudze i niezawodny kompaktowy mikser o mocy 600 W do przygotowywania wielu przepisów kilka razy w tygodniu o jednorodnej konsystencji. Dzięki 4 wyjątkowo odpornym, wyjmowanym ostrzom wykonanym z naszego wytrzymałego materiału. Wytrzymały, ale także szybki i łatwy w czyszczeniu. Dzięki blenderowi możesz teraz łatwo kruszyć lód bez uszkadzania miski.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | BL420131 Blendforce |
| Kod producenta | BL420131 |
| Kolor dominujący | biały |
| Pojemność kielicha | 2 l |
| Szerokość produktu | 18 cm |
| Wysokość produktu | 37 cm |
| Głębokość produktu | 18.5 cm |
| Waga produktu | 1.86 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.74 kg |
| Materiał wykonania kielicha | tworzywo sztuczne |
| Moc | 600 W |
| Liczba poziomów prędkości | 2 |
| Rodzaj regulacji obrotów | brak |
| Blender personalny | nie |
| Cechy dodatkowe | Schowek na przewód sieciowy |
| Tryby pracy | pulsacyjny, turbo |
| Funkcje | kruszenie lodu, rozdrabnianie |
| Bezpieczeństwo | blokada bezpieczeństwa, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Załączone wyposażenie | kielich, przykrywka |
| Indeks | THTS27E-FAX6JRP7P |