Blender Tefal Perfectmix+ BL811D38 1200W, szkło, 6 ostrzy, 3 programy
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Model:BL811D38
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 1200W
✅ Pojemność całkowita: 2l
✅ Pojemność użytkowa: 1,5l
✅ Materiał wykonania dzbanka: Szkło
✅ Liczba ostrzy: 6 ostrzy Triple'Ax
❓ Dodatkowe informacje:
Możliwość blendowania ciepłych i zimnych składnikówSystem Smart LockFunkcje: 3 (Smoothie, Ice crush, Auto clean)
Blender stojący TEFAL Perfect Mix+ BL811D38 jest idealny dla:
⭐ Szukających wydajnego urządzenia dzięki wysokiej mocy 1200W
⭐ Potrzebujących uniwersalnego blendera do ubijania lekkich i ciężkich składników
⭐ Chcących pomocy kuchennej, która łączy w sobie również możliwości siekania, mieszania.
⭐ Miłośników wszechstronnej pracy w kuchni
Osiągnij doskonałe rezultaty w mgnieniu oka, dzięki potężnemu silnikowi (28 000 obrotów na minutę) i ogromnej mocy 1200 W.
Najlepsze rezultaty gwarantuje aż 6 ostrzy Tripl'Ax ze stali nierdzewnej.
Z łatwością stworzysz wiele różnych potraw przy pomocy 3 inteligentnych programów: smoothie, kruszenie lodu i auto czyszczenie. Osiągnij jeszcze lepszą kontrolę, dzięki podświetlanemu regulatorowi prędkości z funkcją pulsacyjną, który pozwoli Ci dobrać idealną szybkość.
Od teraz przygotujesz swoje potrawy w dowolnej ilości, dzięki pokaźnym rozmiarom kielicha, o pojemności całkowitej 2 l (1,5 l pojemności użytkowej). Przyrządzaj dania dla całej rodziny! Blenduj zmrożone i gorące składniki jeden po drugim bez ryzyka pęknięcia, dzięki kielichowi wykonanemu z termoodpornego szkła.
Poznaj jeszcze bardziej wydajną pracę, dzięki dwóm ostrzom zapewniającym efekt cyklonu, który przyciąga wszystkie składniki do ostrzy.
Zobacz jak idealnie można zmieszać i pokruszyć składniki, włącznie z kostkami lodu, za pomocą dwóch poziomych ostrzy - jednego gładkiego i jednego ząbkowanego.
Sprawne korzystanie z blendera zapewnia resetowalny bezpiecznik, jak również system chłodzenia powietrzem, który zapobiega przegrzewaniu urządzenia.
Z wysokoobrotowym blenderem Perfectmix+ będziesz cieszyć się najlepszymi efektami blendowania dzięki technologii 6 ostrzy Tripl'Ax.
Wyposażony w potężny i wytrzymały silnik o mocy 1200W oraz aż 28 000 obrotów na minutę zapewniają szybkie rezultaty blendowania, podczas gdy trzy dostępne programy (Smoothie, kruszenie lodu i autoczyszczenie) umożliwiają przygotowywanie różnych potraw z łatwością.
Kielich o dużej pojemności jest doskonały dla całej rodziny wykonany jest z termoodpornego szkła, aby zapobiec pęknięciom. Podświetlany regulator prędkości z dodatkową funkcją pulsacyjną daje pełną kontrolę, a wyjmowane ostrza ze stali nierdzewnej ułatwiają blendowanie i czyszczenie urządzenia.
Całość uzupełnia system chłodzenia powietrzem, zaprojektowany aby zapobiec przegrzewaniu blendera i popychacz dla dodatkowej wygody.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | Perfectmix+ BL811D38 |
| Kod producenta | BL811D38 |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Pojemność kielicha | 1.5 l |
| Szerokość produktu | 19.2 cm |
| Wysokość produktu | 40.6 cm |
| Głębokość produktu | 21.5 cm |
| Waga produktu | 4.2 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.3 kg |
| Materiał wykonania kielicha | szkło |
| Moc | 1200 W |
| Prędkość obrotowa | 28000 obr./min |
| Liczba poziomów prędkości | 2 |
| Rodzaj regulacji obrotów | skokowa |
| Tryby pracy | pulsacyjny |
| Blender personalny | nie |
| Cechy dodatkowe | Schowek na przewód sieciowy |
| Załączone wyposażenie | kielich |
| Funkcje | kruszenie lodu, mieszanie, miksowanie |
| Indeks | COLEA9E-O4EJL3Z2 |