Blender kielichowy TEFAL Perfectmix Cook 1400W, 2L, 10 programów, szkło
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Model: BL83SD30
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 1400W
✅ Pojemność całkowita: 2l
✅ Pojemność użytkowa: 1,75l
✅ Materiał wykonania dzbanka: Szkło
✅ Ustawienia prędkości: 6 + funkcja pulsacyjna
✅ Liczba ostrzy: 6 ostrza Powelix
✅ Dodatkowe akcesoria w zestawie: Koszyk do gotowania na parze, szczotka, miarka
❓ Dodatkowe informacje:
Funkcja kruszenia loduMożliwość blendowania ciepłych i zimnych składników10 programów automatycznych: 4 programy na zimno (smoothie, mleczne szejki, desery, kruszony lód) oraz 6 programów do blendowania na gorąco (kompoty, zupy-kremy, zupy z kawałkami, mieszanie, mleko roślinne, gorące sosy)
Blender kielichowy szklany gotujący TEFAL Perfectmix Cook BL83SD30 jest idealny dla:
⭐ Szukających wydajnego urządzenia dzięki wysokiej mocy 1400W
⭐ Potrzebujących uniwersalnego blendera kielichowego do siekania lekkich i ciężkich składników
⭐ Chcących pomocy kuchennej, która łączy w sobie również możliwości siekania, mieszania i kruszenia
⭐ Miłośników wszechstronnej pracy w kuchni z 6 trybami prędkości i funkcją Pulse oraz 10 programami automatycznymi
Ciesz się szeroką gamą potraw, dzięki 4 programom do blendowania na zimno (smoothie, mleczne szejki, desery, kruszony lód) oraz 6 programom do blendowania na gorąco (kompoty, zupy-kremy, zupy z kawałkami, mieszanie, mleko roślinne, gorące sosy).
Dołączone koszyk do gotowania na parze zamienia kielich blendera w parowar o dużej pojemności (+/- 500 g) — idealny do przygotowywania zdrowych posiłków z ryb i warzyw, owoców morza, a nawet jajek.
Zdejmowalne ostrza i funkcja dokładnego czyszczenia Dbanie o czystość urządzenia ułatwiają zdejmowalne noże i funkcja dokładnego czyszczenia, która zabija 99,99% bakterii* bez potrzeby używania płynu do mycia naczyń. *Badanie wykonane przez niezależne laboratorium
Dzięki blenderowi Tefal nie tylko przygotujesz swoje ulubione smoothie, ale też podgrzejesz potrawy takie jak: zupy-kremy, zupy z makaronem i gulasze.
Ulubione koktajle przygotujesz zaledwie w minutę dzięki blenderowi Tefal Perfectmix Cook.
Ciesz się ulubionym sosem już w 20 minut bez żadnego wysiłku, bo wszystko wykona za Ciebie blender Tefal Perfectmix Cook.
Szybka i niedroga dostawa części zamiennych przez co najmniej 10 lat 6500 punktów serwisowych na całym świecie.
Od koktajli ze świeżych owoców po gorące zupy i sycące gulasze - Perfectmix Cook zapewnia niesamowitą różnorodność na wyciągnięcie ręki. Ten wszechstronny blender kielichowy oferuje szybkie i perfekcyjne rozdrabnianie składników podczas przygotowywania potraw stałych i płynnych na ciepło i zimno. Odkryj 10 automatycznych programów do przygotowywania zimnnych napojów i ciepłych posiłków, a także funkcję gotowania na parze z dedykowanym koszem, który zamienia blender w parowar do przygotowywania zdrowych ryb i warzyw oraz świeżych owoców morza! Dzięki wydajnej technologii ostrzy Powelix urządzenie osiąga doskonałe rezultaty o 30% szybciej*. Pracą blendera możesz sterować w prosty sposób za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego. Czyszczenie urządzenia ułatwiają zdejmowalne ostrza i funkcja dokładnego czyszczenia, która zabija 99,99% bakterii** bez potrzeby używania płynu do mycia naczyń.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | BL83SD30 |
| Kod producenta | BL83SD30 |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Pojemność kielicha | 2 l |
| Szerokość produktu | 21.2 cm |
| Wysokość produktu | 45.6 cm |
| Waga produktu | 5.8 kg |
| Materiał wykonania kielicha | szkło |
| Moc | 1400 W |
| Liczba poziomów prędkości | 10 |
| Rodzaj regulacji obrotów | płynna |
| Tryby pracy | pulsacyjny |
| Funkcje | gotowanie, kruszenie lodu, mielenie, rozdrabnianie, ubijanie, ucieranie |
| Bezpieczeństwo | blokada bezpieczeństwa, nóżki antypoślizgowe |
| Załączone wyposażenie | kielich, przykrywka |
| Indeks | OWX1B8-EMAZW05 |