Blender ręczny BOSCH MSM66120 600W z rozdrabniaczem i nożem QuattroBlade
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Wyposażenie:
Ergonomiczny kształt zapewnia optymalnie ułożenie w dłoni. Specjalny kształt końcówki miksującej zapobiega rozpryskiwaniu potraw. Sprzątanie po zastosowaniu urządzenia jest bardzo łatwe, ponieważ podstawę z ostrzami można bez trudu wyjąć i umyć. Jego ergonomiczny uchwyt dostosowany do dłoni gwarantuje pełny komfort użytkowania. Z jego pomocą łatwo i szybko przyrządzisz koktajle owocowe i warzywne czy zupy krem.
Blender ręczny MSM66120 to znakomite rozwiązanie dla zabieganych osób, które lubią świeżo przyrządzone potrawy. Przygotowanie zup, musów, sorbetów, shake'ów czy innych napojów będzie łatwe i przyjemne dzięki silnikowi o mocy 600W.
Blender jest prosty w demontażu, przez co jego czyszczenie jest wyjątkowo łatwe.
Rozdrabniacz w zestawie: dzięki niemu posiekasz zioła, orzechy, ser, czekoladę dużo szybciej i łatwiej.
Najważniejsze cechy:
Wytrzymały i wyjątkowo ostry nóż QuattroBlade zapewnia wyjątkowe efekty miksowania w krótkim czasie. Nawet mieszanie dużej ilości składników jest dziecinnie proste. Funkcja AntiSplash zapobiega rozpryskiwaniu składników i pomaga utrzymać czystość w kuchni.
Charakterystyka produktu:
Miksowanie jeszcze nigdy nie było tak wygodne. Ergonomiczna, lekka obudowa pasuje do każdej dłoni. Miękki w dotyku, antypoślizgowy uchwyt oraz łatwo dostępne i duże przyciski zapewniają optymalny komfort pracy i pełną kontrolę nad urządzeniem.
Płynna regulacja prędkości w ramach 12-proponowanych umożliwia wybór najodpowiedniejszej prędkości dla naszego dania. Aby osiągnąć maksymalny poziom mocy w przypadku najbardziej wymagających dań, naciśnij przycisk Turbo.
Siekanie cebuli często powoduje łzawienie oczu. Teraz możesz sobie tej przykrości zaoszczędzić. Poręczny rozdrabniacz umożliwi Ci szybkie i łatwe rozdrobnienie warzyw, ziół, orzechów, mięsa i sera. Jest gotowy do użycia w zaledwie kilka sekund i łatwy do czyszczenia, ponieważ pojemnik (bez pokrywy z napędem) można myć w zmywarce.
Czy często przygotowujesz małe porcje? Pojemnik do miksowania służy również jako miarka do odmierzania składników. Dzięki załączonej pokrywie możesz zamknąć pojemnik z zawartością i przechowywać go w lodówce.
Pozwala na bezproblemowe i bardzo wygodne odłączenie końcówek od korpusu urządzenia. Po zakończeniu pracy uwolnij elementy wyposażenia jednym kliknięciem. Teraz możesz je szybko i łatwo wyczyścić pod bieżącą wodą lub w zmywarce.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Model | 9W9V-XX |
| Kod producenta | 9W9V-XX |
| Kolor dominujący | biały |
| Wielkość pojemnika | 0.6 l |
| Szerokość produktu | 39.6 cm |
| Wysokość produktu | 5.2 cm |
| Głębokość produktu | 6.6 cm |
| Waga produktu | 1.192 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.444 kg |
| Moc | 600 W |
| Liczba poziomów prędkości | 12 |
| Regulacja obrotów | tak |
| Zasilanie | sieciowe |
| Bezpieczeństwo | zabezpieczenie przed zwolnieniem końcówek w trakcie pracy |
| Cechy dodatkowe | możliwość mycia elementów w zmywarce |
| Tryby pracy | pulsacyjny, turbo |
| Funkcje | miksowanie, rozdrabnianie |
| Załączone wyposażenie | końcówka blendująca, pojemnik, rozdrabniacz |