Blender ręczny Bosch MS64M6170 1000 W srebrny/szary
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Blender
Trwałość i niezawodność zapewnia silnik o mocy 1000 W. Dzięki niemu poradzisz sobie z każdym kulinarnym wyzwaniem, a blender na długo zajmie zaszczytne miejsce w Twojej kuchni.
Dzięki dużej liczbie poziomów obrotów możesz łatwo dopasować prędkość blendera do przygotowywanego dania - mniejsze dla delikatniejszych produktów, szybsze dla twardszych.
Z tym modelem pokruszysz lód do domowych drinków i koktajli. Mocne ostrza bez problemu poradzą sobie z twardymi kostkami lodu.
Jeśli nie możesz powstrzymać łez podczas krojenia cebuli zajmij się czymś innym, a tą uciążliwą konieczność pozostaw blenderowi, który szybko zrobi to za Ciebie.
Praca pulsacyjna przydaje się gdy chcesz tylko lekko wymieszać produkty. Działa tylko wtedy gdy trzymasz wciśnięty przycisk, dzięki czemu łatwo możesz kontrolować pracę blendera.
Dzięki specjalnej końcówce do ucierania możesz szybko i bez wysiłku przygotować puree z ziemniaków czy utrzeć pomidory na sos.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Model | ZOD7F-EZ |
| Kod producenta | ZOD7F-EZ |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Wielkość pojemnika | 0.6 l |
| Szerokość produktu | 22.2 cm |
| Wysokość produktu | 39.6 cm |
| Głębokość produktu | 6.7 cm |
| Waga produktu | 1.221 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.785 kg |
| Moc | 1000 W |
| Liczba poziomów prędkości | 12 |
| Regulacja obrotów | tak |
| Zasilanie | sieciowe |
| Tryby pracy | pulsacyjny |
| Funkcje | kruszenie lodu, miksowanie, rozdrabnianie, ucieranie |
| Cechy dodatkowe | Miarka, Miarka,Wbudowane zapięcie bezpieczeństwa, Wbudowane zapięcie bezpieczeństwa |
| Załączone wyposażenie | końcówka blendująca, końcówka do ubijania, pojemnik, przykrywka, rozdrabniacz |