Blender ręczny Bosch MSM 14200 400 W biały
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-J-1198
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Blender ręczny MSM14200 Blender ręczny CleverMixx - wszechstronny pomocnik w każdej kuchni.
- Końcówka miksująca
- Rozdrabniacz
- Pojemnik do miksowania z miarką
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Model | TYYF-XJ5EU |
| Kod producenta | TYYF-XJ5EU |
| Kolor dominujący | biały |
| Wielkość pojemnika | 0.7 l |
| Szerokość produktu | 19.9 cm |
| Wysokość produktu | 39.9 cm |
| Głębokość produktu | 23.9 cm |
| Waga produktu | 1.192 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.433 kg |
| Moc | 400 W |
| Liczba poziomów prędkości | 1 |
| Regulacja obrotów | brak informacji |
| Zasilanie | sieciowe |
| Tryby pracy | brak |
| Bezpieczeństwo | zabezpieczenie przed zwolnieniem końcówek w trakcie pracy |
| Cechy dodatkowe | łatwe czyszczenie |
| Funkcje | mieszanie, miksowanie, rozdrabnianie |
| Załączone wyposażenie | końcówka blendująca, pojemnik, przykrywka, rozdrabniacz |