Blender ręczny Bosch MSM4B621 1000W + Rozdrabniacz + Końcówka do ubijania
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Rozdrabniaj, blenduj, ubijaj pianę i rozwijaj swoje kulinarne umiejętności! Blender Bosch MSM4B621 z dodatkowym wyposażeniem pozwoli ci działać szybko, skutecznie i precyzyjnie. Regulacja prędkości pracy odbywa się bardzo płynnie za pomocą umieszczonego w obudowie przycisku. Możesz więc kontrolować intensywność np. rozdrabniania składników, używając do tego jednej ręki. Im mocniej naciśniesz na przycisk, tym większe będą obroty.
W opisywanym modelu zastosowano silnik o dużej mocy - 1000 W. To właśnie między innymi ten element pozwoli ci szybko i dokładnie rozdrobnić nawet twarde składniki, takie jak orzechy. Bosch MSM4B621 pracuje tak skutecznie, że sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.
W tym sprzęcie każdy detal został przemyślany i zaprojektowany tak, aby urządzenie jak najdłużej pracowało bez zarzutu. Producent postawił na oryginalne, pierwsze na świecie ceramiczne sprzęgło, które w odróżnieniu od wykonanego z tworzywa sztucznego nie niszczy się i nie zużywa z czasem. W ten sposób uchronisz swój portfel przed wydatkami, ale też zadbasz o planetę.
Idealnym uzupełnieniem mocnego silnika i wytrzymałego sprzęgła są ostre noże QuattroBlade System Pro, wykonane ze stali nierdzewnej. Blender poradzi sobie więc z rozdrobnieniem nawet bardzo twardych składników, a dzięki specjalnemu kształtowi stopy miksującej wszystko odbędzie się dokładnie i bez rozpryskiwania.
Dzięki dodatkowemu wyposażeniu będącemu częścią zestawu możesz znacznie rozszerzyć swoją bazę przepisów. Skorzystaj z rozdrabniacza, żeby posiekać zioła albo orzechy. Podłącz końcówkę do ubijania i przygotuj deser na bazie puszystej, bitej śmietany, a składniki odmierz precyzyjnie w pojemniku z miarką. Z modelem Bosch MSM4B621 będziesz mieć pod ręką wszystko, co potrzebne w kuchni.
Myślisz, że zdejmowanie końcówek z korpusu urządzenia będzie wymagało siły albo wiązało się z ubrudzeniem dłoni? Nic bardziej mylnego, bowiem producent postawił na sprawdzony i bardzo skuteczny element, jakim jest przycisk zwalniający akcesoria. Wystarczy jedno naciśnięcie, aby uwolnić końcówkę i zastąpić ją inną (albo zakończyć pracę).
Jeśli nie jesteś miłośnikiem zmywania naczyń i czyszczenia sprzętów kuchennych, na pewno ucieszy cię to, że poszczególne elementy wyposażenia blendera Bosch MSM4B621 (za wyjątkiem bloku z silnikiem) można bezpiecznie myć w zmywarce. Nie ma jednak problemu, aby akcesoria umyć pod bieżącą wodą i szybko przygotować je do dalszej pracy albo po prostu odłożyć do szafki przygotowane do kolejnego użycia.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Model | UP6AY-ADG |
| Kod producenta | UP6AY-ADG |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wielkość pojemnika | 0.6 l |
| Szerokość produktu | 5.3 cm |
| Wysokość produktu | 38.5 cm |
| Głębokość produktu | 8 cm |
| Waga produktu | 1.283 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.673 kg |
| Moc | 1000 W |
| Liczba poziomów prędkości | 1 |
| Regulacja obrotów | tak |
| Zasilanie | sieciowe |
| Bezpieczeństwo | wyłącznik bezpieczeństwa |
| Cechy dodatkowe | Ergonomiczny uchwyt |
| Tryby pracy | brak, turbo |
| Funkcje | miksowanie, rozdrabnianie, ubijanie |
| Załączone wyposażenie | końcówka do ubijania, pojemnik, rozdrabniacz |