Blender ręczny Tefal Infinyforce XL 1000W 4w1 z akcesoriami, czarny
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Model: HB94L830
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 1000W
✅ Funkcja turbo: Tak
✅ Ustawienia prędkości: 20 + tryb Turbo
✅ Liczba ostrzy: 4 ostrza Powelix
✅ Dodatkowe akcesoria w zestawie: kielich 800 ml (pojemność całkowita), rozdrabniacz 500 ml (pojemność całkowita), trzepaczka
❓ Dodatkowe informacje:
Blender ręczny TEFAL Infinyforce XL HB94L830 jest idealny dla:
⭐ Szukających wydajnego urządzenia dzięki wysokiej mocy 1000W
⭐ Potrzebujących uniwersalnego blendera do ubijania lekkich i ciężkich składników
⭐ Chcących pomocy kuchennej, która łączy w sobie również możliwości siekania, mieszania i ubijania
⭐ Miłośników wszechstronnej pracy w kuchni z 20 trybami prędkości i trybem turbo
Blender kielichowy Tefal o mocy 1000 W w połączeniu z technologią ostrzy Powelix Life zwiększa siłę mieszania i zapewnia nawet o 30% szybsze blendowanie.*
*W porównaniu z klasyczną technologią 2-ostrzową Tefal
Blender kielichowy o pojemności 1 l, w który został wyposażony Tefal InfinyForce XL to akcesorium 5 w 1: blenduje koktajle, zupy krem, miksuje lekkie ciasta, mieli mięso, a nawet kruszy lód. Pełna wszechstronność w jednym urządzeniu!
Złote ostrza z powłoką tytanową Powelix Life pozostają ostre na dłużej, gwarantując skuteczne blendowanie przez lata.
Pełny pakiet kulinarny stworzony z myślą o nieskończonych możliwościach: kompaktowa przystawka do rozdrabniania, przystawka do ubijania i miarka dozująca pomagająca w procesie gotowania. To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki z blenderem Tefal InfinyForce XL.
Specjalna osłona ostrzy zapewnia niezbędną wygodę przy przygotowywaniu posiłków, ograniczając rozpryskiwanie.
Zdejmowane części, które można myć w zmywarce, wraz z łatwą do demontażu konstrukcją zapewniają bezproblemowe czyszczenie za każdym razem.
Blender ręczny Infinyforce Tefal łączy wyjątkową wydajność z najwyższą precyzją, dzięki czemu odkryjesz nieograniczone możliwości kreatywnych posiłków. Wysokowydajne ostrza z tytanową powłoką i Technologią Powelix Life Blades zapewniają doskonałe rezultaty i wyjątkową trwałość. Szeroka gama akcesoriów sprawia, że blender ręczny staje się wszechstronnym zestawem kulinarnym. Dzień po dniu odkryje przed Tobą nieskończone możliwości, daleko wykraczające poza standardowe zupy i koktajle.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | HG81F-YUMTZ |
| Kod producenta | HG81F-YUMTZ |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wielkość pojemnika | 0.8 l |
| Szerokość produktu | 6.9 cm |
| Wysokość produktu | 28.9 cm |
| Głębokość produktu | 39.9 cm |
| Waga produktu | 2.076 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.223 kg |
| Moc | 1000 W |
| Regulacja obrotów | tak |
| Zasilanie | sieciowe |
| Tryby pracy | pulsacyjny |
| Cechy dodatkowe | Łatwy do czyszczenia |
| Funkcje | mielenie, rozdrabnianie, ubijanie |
| Bezpieczeństwo | blokada bezpieczeństwa, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed zwolnieniem końcówek w trakcie pracy |
| Załączone wyposażenie | końcówka blendująca, końcówka do ubijania, pojemnik, rozdrabniacz |