Blender ręczny Tefal QuickChef HB6598, 1000W, 20 prędkości, akcesoria
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
Model: HB659838
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 1000W
✅ Funkcja turbo: Tak
✅ Ustawienia prędkości: 20 + tryb Turbo
✅ Liczba ostrzy: 4 ostrza Powelix
✅ Dodatkowe akcesoria w zestawie: kielich 800 ml (pojemność całkowita), rozdrabniacz 500 ml (pojemność całkowita)
❓ Dodatkowe informacje:
Blender TEFAL QuickChef o mocy HB659838 jest idealny dla:
⭐ Szukających wydajnego urządzenia dzięki wysokiej mocy 1000W
⭐ Potrzebujących uniwersalnego blendera kielichowego do siekania lekkich i ciężkich składników
⭐ Chcących pomocy kuchennej, która łączy w sobie również możliwości siekania, mieszania i kruszenia
⭐ Miłośników wszechstronnej pracy w kuchni z 20 trybami prędkości i trybem turbo
Blenduj bez wysiłku, dzięki silnikowi o mocy 1000W.
Dostosuj prędkość blendowania do wszystkich składników, dzięki łatwemu w użyciu pokrętłu z 20-stopniową regulacją z podświetleniem.
Dedykowana osłona zapewnia niezbędną wygodę przy przygotowywaniu posiłków, bez chlapania.
Miękki, antyposlizgowy uchwyt ręczny umożliwia lepszą kontrolę, nawet gdy ręce są mokre.
Dzięki dużej pojemności pojemnika, bez problemu i wygodnie skorzystasz ze wszystkich funkcji blendera.
Dzięki rozdrabniaczowi o dużej pojemności możesz wygodnie posiekać dużą ilość składników na raz. To idealny sposób na rozdrobnienie cebuli, ziół i innych warzyw.
Dzięki blenderowi ręcznemu Quickchef marki Tefal możesz cieszyć się optymalną mocą bez żadnego wysiłku. Z łatwością przygotujesz różne potrawy w krótkim czasie dzięki wysokowydajnemu silnikowi o mocy 1000 W i zachowasz całkowitą kontrolę dzięki 20 intuicyjnym ustawieniom prędkości. Odporna na zachlapanie osłona i antypoślizgowy uchwyt zapewniają wygodę użytkowania, tymczasem wyjmowane części, które można myć w zmywarce ułatwiają czyszczenie. Całość uzupełnia pojemnik o pojemności 800 ml i rozdrabniacz o pojemności 500 ml, umożliwiający wygodne siekanie przeróżnych składników.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | Q2T-NWKJH |
| Kod producenta | Q2T-NWKJH |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość produktu | 40 cm |
| Głębokość produktu | 6.9 cm |
| Waga produktu | 1.182 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.662 kg |
| Moc | 1000 W |
| Liczba poziomów prędkości | 20 |
| Regulacja obrotów | tak |
| Zasilanie | sieciowe |
| Tryby pracy | turbo |
| Funkcje | mieszanie, miksowanie, rozdrabnianie |
| Załączone wyposażenie | końcówka blendująca, pojemnik, rozdrabniacz |