Braun MQ 5235 MultiQuick 5 Vario 1000W Biały - Blender Ręczny z Akcesoriami
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Ciesz się maksymalną precyzją i mocą w dłoni - nowy blender ręczny MultiQuick 5 Vario zapewnia 21 łatwo regulowanych prędkości, co zapewnia bardziej precyzyjne rezultaty blendowania. Prędkości można łatwo regulować kciukiem, a bardzo wydajny silnik o mocy 1000 W zapewnia moc potrzebną do szybkiego przygotowania szerokiej gamy produktów spożywczych.
Pokrętło z regulacją prędkości — dostosuj odpowiednią prędkość kciukiem, bez konieczności przerywania pracy urządzenia.
Zaawansowana technologia SplashControl zapobiega rozpryskiwaniu się składników i gwarantuje najlepsze rezultaty blendowania, zachowując czystość i porządek w kuchni.
Częściowo miękki uchwyt oraz zwężony u góry, ergonomiczny kształt rączki, zapewni niezwykłą wygodę użytkowania i kontrolę rezultatów blendowania.
Ten model jest kompatybilny ze wszystkimi przystawkami Braun o półokrągłym (falistym) wykończeniu.
Pokrętło z regulacją prędkości — dostosuj odpowiednią prędkość kciukiem, bez konieczności przerywania pracy urządzenia.
Wysokowydajny silnik o mocy 1000W zapewnia szybkie i łatwe przygotowanie posiłków.
Większa strefa aktywnego blendowania. Rozdrabnia całe kawałki składników w kilka sekund.
Zapobiega rozpryskiwaniu się składników, zachowując czystość i porządek w Twojej kuchni.
Dwa przyciski i jeden ruch ręką to wszystko, czego potrzeba, aby łatwo i szybko zmieniać przystawki blendera.
Precyzyjna regulacja prędkości obsługiwana kciukiem zapewni niezwykłą łatwość użytkowania. Przycisk trybu prędkości uruchamiany jest tą samą ręką.
Częściowo miękki uchwyt oraz zwężony u góry, ergonomiczny kształt rączki zapewni niezwykłą wygodę użytkowania i kontrolę rezultatów blendowania.
W kilka sekund posieka mięso, ser, orzechy, zioła czy marchewkę.
Z łatwością ubija, uciera i miesza jajka, śmietanę lub składniki na puszyste desery z dostosowaniem prędkości pracy do Twoich potrzeb.
Pojemnik z miarką o pojemności 600 ml jest wolny od BPA i posiada oznaczenia różnych jednostek miar (ml oraz fl. oz.)
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Braun |
| Model | M0R-1Q7W7 |
| Kod producenta | M0R-1Q7W7 |
| Kolor dominujący | biały |
| Wielkość pojemnika | 0.6 l |
| Szerokość produktu | 5.5 cm |
| Wysokość produktu | 39.9 cm |
| Waga produktu | 0.783 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.993 kg |
| Moc | 1000 W |
| Liczba poziomów prędkości | 21 |
| Regulacja obrotów | tak |
| Zasilanie | sieciowe |
| Tryby pracy | turbo |
| Cechy dodatkowe | Łatwy do czyszczenia |
| Funkcje | kruszenie lodu, mielenie, rozdrabnianie, ubijanie |
| Załączone wyposażenie | końcówka blendująca, końcówka do ubijania, pojemnik, rozdrabniacz |