CZAJNIK ELEKTRYCZNY BOSCH TWK3P420 1,7L 2400W - PŁASKA GRZAŁKA I WSKAŹNIK
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-A-5059
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Czajnik kuchenny
Czajnik o pojemności 1,7 l to idealne rozwiązanie dla większych rodzin. Bez problemu zagotuje wodę dla wszystkich domowników jednocześnie.
Dzięki płaskiej grzałce płytowej możesz zagotować nawet 100 ml wody. Dodatkowo kamień osadza się na niej mniej niż na grzałce spiralnej, dzięki czemu jest ona łatwiejsza w utrzymaniu w czystości.
Dzięki wskaźnikowi wody możesz w szybki sposób sprawdzić ilość wody w czajniku. Nie musisz otwierać pokrywę, aby dowiedzieć się, czy musisz dolać wodę.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Model | TWK3P420 |
| Kod producenta | TWK3P420 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Pojemność | 1.7 l |
| Szerokość produktu | 23 cm |
| Wysokość produktu | 26 cm |
| Głębokość produktu | 0 cm |
| Waga produktu | 1.3 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.55 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Moc | 2400 W |
| Grzałka | płytowa |
| Obrotowa podstawa | tak |
| Filtr | tak |
| Komunikacja | wskaźnik poziomu wody |
| Cechy dodatkowe | Automatyczne wyłączanie zasilania |
| Załączone wyposażenie | Filtr |
| Konstrukcja | zamknięta rączka, schowek na przewód |
| Funkcje | podtrzymywanie ciepła, regulacja temperatury |
| Bezpieczeństwo | zabezpieczenie przed przegrzaniem, nóżki antypoślizgowe, automatyczne wyłączanie po zdjęciu z podstawy, zabezpieczenie przed włączeniem pustego urządzenia |
| Indeks | AVS40J-31MHC |