CZAJNIK ELEKTRYCZNY TEFAL KO355A 2400W 1,7L BEZPRZEWODOWY Z TERMOMETREM
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Podstawowe informacje:
✅ Pojemność: 1,7 l
✅ Skala pojemności: Tak
✅ Regulacja temperatury: Tak, za pomocą okienka do kontroli temperatury
✅ Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
❓ Dodatkowe informacje:
Moc: 2400WObrotowa podstawka 360°: TakLampka kontrolna: TakUkryty element grzejny: Tak
Czajnik elektryczny TEFAL Soleil KO355A jest idealny dla:
⭐ Rodzin - pojemność 1,7 l pozwala przygotować nawet do 7 filiżanek, co sprawdzi się w codziennym użytkowaniu w domu.
⭐ Osób ceniących prostotę i funkcjonalność - łatwość obsługi i szybkość zagotowania wody to główne atuty.
⭐ Zabieganych - moc 2400 W to szybkie gotowanie, idealne, gdy rano trzeba się spieszyć.
⭐ Fanów estetycznego designu - nowoczesny wygląd pasuje do różnych kuchni.
Ułatwia podgrzewanie wody do idealnej temperatury, zgodnie z Twoimi potrzebami, aby perfekcyjnie zaparzyć filiżankę herbaty oraz kawy.
Czajnik o mocy 2400 W umożliwia szybkie gotowanie i błyskawiczne przygotowywanie gorących napojów, idealne rozwiązanie na zabiegane poranki.
Oszczędność czasu i energii dzięki podgrzaniu dokładnie takiej ilości wody, jakiej potrzebujesz dzięki przezroczystym podwójnym okienkom z oznaczeniem poziomu wody.
Czajnik automatycznie wyłącza się, gdy woda osiągnie temperaturę wrzenia lub gdy nie ma już wody w środku, zapewniając całkowite bezpieczeństwo i spokojną głowę.
Przygotuj do 7 filiżanek napoju dzięki dużej pojemności 1,7 L, idealna pojemność, aby zadowolić całą rodzinę i przyjaciół.
Filtr zapobiegający osadzaniu się kamienia można łatwo wyjąć, przepłukać pod kranem i założyć ponownie, aby uzyskać czystszą wodę i lepszą jakość napoju.
Składniki:
2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej lub z zaparzacza200 ml gorącej wody2 łyżki mleka kokosowegoszczypta cynamonu1 łyżeczka mioduPrzepis:
Składniki:
1 torebka czarnej herbaty (lub łyżeczka liściastej)250 ml gorącej wody2 plasterki pomarańczy3-4 goździki1 łyżeczka mioduPrzepis:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | KO355AE0 |
| Kod producenta | KO355AE0 |
| Kolor dominujący | beżowy |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Pojemność | 1.7 l |
| Szerokość produktu | 17.9 cm |
| Wysokość produktu | 23 cm |
| Głębokość produktu | 23.5 cm |
| Moc | 2400 W |
| Grzałka | płytowa |
| Obrotowa podstawa | tak |
| Filtr | tak |
| Cechy dodatkowe | Kontrola temperatury |
| Konstrukcja | zamknięta rączka, zatrzaskiwana pokrywa |
| Komunikacja | lampka kontrolna, sygnał dźwiękowy, wskaźnik poziomu wody, inne |
| Bezpieczeństwo | automatyczne wyłączanie po zdjęciu z podstawy, nienagrzewające się uchwyty, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed włączeniem pustego urządzenia |
| Indeks | UO4AOZC-G4VK3MVCMR |