CZAJNIK ELEKTRYCZNY TEFAL LOFT 2400W, 1,7L, 360° PODSTAWA I UKRYTA GRZAŁKA
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Podstawowe informacje:
✅ Pojemność: 1,7 l
✅ Skala pojemności: Tak
✅ Materiał wykonania: Tworzywo
✅ Materiał wnętrza spodu czajnika: Stal nierdzewna
❓ Dodatkowe informacje:
Moc: 2400WObrotowa podstawka 360°: TakLampka kontrolna: TakUkryty element grzejny: Tak
Czajnik elektryczny Tefal Loft czarny KO250830 jest idealny dla:
⭐ Szukających wydajnego urządzenia: Dzięki mocy 2400 W woda zagotuje się błyskawicznie, co jest idealne dla osób zabieganych, rodzin, czy też tych, którzy często parzą herbatę lub kawę.
⭐ Ceniących nowoczesny design i estetykę: Klasyczny, czarny design w stylu retro (loft) sprawia, że czajnik będzie pasował do nowoczesnych, minimalistycznych, jak i tradycyjnych kuchni, będąc jednocześnie elementem dekoracyjnym.
⭐ Miłośników prostoty i łatwość obsługi: Obsługa czajnika jest intuicyjna i nie wymaga skomplikowanych ustawień.
⭐ Szukających bezpiecznego czajnika: Obecność automatycznego wyłączania po zagotowaniu wody i zabezpieczenia przed gotowaniem bez wody to kluczowe funkcje dla osób, które dbają o bezpieczeństwo w kuchni.
⭐ Miłośników wygody: Obrotowa podstawa 360° ułatwia odkładanie i podnoszenie czajnika, niezależnie od tego, czy jest się prawo- czy leworęcznym. Wskaźnik poziomu wody pomaga precyzyjnie odmierzyć potrzebną ilość.
⭐ Osób szukających trwałość i łatwość czyszczenia: Ukryta grzałka i wyjmowany filtr antywapienny ułatwiają utrzymanie czajnika w czystości i przedłużają jego żywotność. Filtr antywapienny nie jest w zestawie należy dokupić go oddzielnie.
Zdejmowana pokrywka dodaje klasycznego wyglądu i zapewnia wygodę użytkowania.
Ukryty w obudowie element grzewczy zapewnia szybsze nagrzewanie, a gładka powierzchnia ułatwia czyszczenie wnętrza czajnika.
Miej zawsze pod kontrolą ilość wody w czajniku, dzięki wygodnemu wskaźnikowi.
Urządzenie pozwala na łatwiejsze utrzymanie w czystości wnętrze czajnika. Oczyszcza on także wodę, aby przygotowana kawa czy herbata zachowała najlepszy smak.
*Filtr antywapienny nie jest w zestawie należy dokupić go oddzielnie.
Od teraz nie uronisz nawet kropli podczas przygotowywania gorących napojów!
Podświetlenie jasno informuje, czy urządzenie jest włączone. Ponadto, funkcja automatycznego wyłączania zapewnia bezpieczeństwo i wygodę.
Podstawa obrotowa 360°
Podstawa utrzymuje czajnik bezprzewodowy na swoim miejscu, zapewniając większy poziom komfortu.
Teraz możesz za jednym razem przygotować aż do 7 filiżanek gorącego napoju, aby cieszyć się wspólnymi chwilami z rodziną lub znajomymi.
Czajnik błyskawicznie podgrzewa wodę, dzięki czemu możesz przygotować pyszne gorące napoje w mgnieniu oka.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | Loft |
| Kod producenta | KO250830 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Pojemność | 1.7 l |
| Szerokość produktu | 22 cm |
| Wysokość produktu | 24.5 cm |
| Głębokość produktu | 24 cm |
| Waga produktu | 1.3 kg |
| Moc | 2400 W |
| Grzałka | płytowa |
| Obrotowa podstawa | tak |
| Filtr | tak |
| Komunikacja | wskaźnik poziomu wody |
| Konstrukcja | zamknięta rączka, zatrzaskiwana pokrywa |
| Bezpieczeństwo | automatyczne wyłączanie po zdjęciu z podstawy, nienagrzewająca się podstawa, nienagrzewające się uchwyty, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed włączeniem pustego urządzenia |
| Indeks | 21AQU5R-3PW476 |