Czajnik Elektryczny Tefal Loft 1,7L 2400W Bezprzewodowy, Czarny
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Czajnik elektryczny Tefal KO250830 Loft czarny w stylu inspirowanym klasycznymi brytyjskimi dzbanami.
Dzięki ukrytej grzałce, wskaźnikowi poziomu wody lub funkcji automatycznego wyłączania czajnik jest nie tylko elegancki, ale także bardzo praktyczny.
Czajnik Loft KO250830
Czajnik elektryczny Tefal Loft: Zacznij dzień w dobrym stylu! Rozpocznij poranek w dobrym stylu z zestawem śniadaniowym, który wprowadzi powiew klasyki do Twojej kuchni. Piękne karbowania zdobiące czajnik elektryczny Loft zostały zainspirowane tradycyjną ceramiką brytyjską. Nowoczesne, chromowane elementy idealnie komponują się z klasycznym wzornictwem. Całość stanowi doskonałą ozdobę każdej kuchni. Duża pojemność czajnika 1,7 l mieści aż 7 filiżanek, a dzięki mocy 2400 W zagotowanie wody trwa krótką chwilę. Sprawia to, że czajnik Loft jest idealny do przygotowania gorących napojów podczas chwil z rodziną, czy przyjaciółmi. Zdejmowana pokrywa dopełnia stylu retro, a przy tym jest niezwykle wygodna w użytkowaniu. Wewnętrzna grzałka umożliwia szybsze podgrzanie i prostsze czyszczenie. Ten designerski czajnik jest również wyposażony w praktyczny wskaźnik poziomu wody i wymienny filtr odkamieniający, który oczyszcza wodę dla jak najlepszego smaku przygotowywanych napojów. Dzięki precyzyjnemu wylewowy, przypadkowe rozlewanie wody jest historią. Dopełnieniem całości jest podświetlany włącznik wyposażony w bezpieczną funkcję automatycznego wyłączania oraz obrotowa podstawa, która utrzymuje bezprzewodowy akumulator w miejscu.
Idealny na cenne chwile z rodziną i przyjaciółmi.
Łatwiejsze napełnianie wodą i czyszczenie wnętrza.
Bezprzewodowy dla łatwiejszego użycia i większej stabilności.
Gotuj wodę w trwałym naczyniu z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zaprojektowanym bez widocznych połączeń, dzięki czemu łatwiej je czyścić z osadu.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | Loft |
| Kod producenta | KO250830 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE, WEEE |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność | 1.7 l |
| Szerokość produktu | 22 cm |
| Wysokość produktu | 24.5 cm |
| Głębokość produktu | 24 cm |
| Waga produktu | 1.3 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.26 kg |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Moc | 2400 W |
| Grzałka | płytowa |
| Obrotowa podstawa | tak |
| Filtr | tak |
| Komunikacja | wskaźnik poziomu wody |
| Cechy dodatkowe | Filtr antywapienny |
| Załączone wyposażenie | Instrukcja obsługi |
| Konstrukcja | zamknięta rączka, zatrzaskiwana pokrywa |
| Bezpieczeństwo | automatyczne wyłączanie po zdjęciu z podstawy, nienagrzewająca się podstawa, nienagrzewające się uchwyty, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed włączeniem pustego urządzenia |
| Indeks | 1YNJA1-GQV3O8 |