Czajnik bezprzewodowy Bosch TWK70B03, szklany, 1,7L, 2400W, czarny
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-A-0030
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Czajnik bezprzewodowy
Dzięki wskaźnikowi wody możesz w szybki sposób sprawdzić ilość wody w czajniku. Nie musisz otwierać pokrywę, aby dowiedzieć się, czy musisz dolać wodę.
Czajnik o pojemności 1,7 l to idealne rozwiązanie dla większych rodzin. Bez problemu zagotuje wodę dla wszystkich domowników jednocześnie.
Dzięki płaskiej grzałce płytowej możesz zagotować nawet 100 ml wody. Dodatkowo kamień osadza się na niej mniej niż na grzałce spiralnej, dzięki czemu jest ona łatwiejsza w utrzymaniu w czystości.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Model | TWK70B03 |
| Kod producenta | TWK70B03 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność | 1.7 l |
| Szerokość produktu | 18.8 cm |
| Wysokość produktu | 26.5 cm |
| Głębokość produktu | 14 cm |
| Waga produktu | 1.5 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2 kg |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne |
| Moc | 2400 W |
| Grzałka | płytowa |
| Obrotowa podstawa | tak |
| Filtr | tak |
| Cechy dodatkowe | Lampka kontrolna |
| Załączone wyposażenie | Instrukcja obsługi |
| Konstrukcja | pokrywa otwierana przyciskiem, zamknięta rączka |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik poziomu wody |
| Bezpieczeństwo | automatyczne wyłączanie po zdjęciu z podstawy, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed włączeniem pustego urządzenia |
| Indeks | P2VU1C-5VNO5HATTQ |