Czajnik elektryczny Bosch MyMoment 1,7L 2400W bezprzewodowy, czarny
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Czajnik, MyMoment, 1.7 l, Czarny TWK1M123. Czajnik z wygodną obsługą i wskaźnikiem filiżanki. Ekscytujące wzornictwo powierzchni z matowo-błyszczącymi akcentami ożywia kuchnię.
Napełnianie czajnika wodą powinno być wygodne. Pokrywa tego czajnika jest otwierana za pomocą przycisku.
Możesz podgrzać dokładnie taką ilość wody jaką potrzebujesz, dzięki wskaźnikowi jednej filiżank. Pozwala to zaoszczędzić energię gotując dokładnie taką ilość wody jaką potrzebujesz.
Osad z wody może wpływac na smak Twojej kawy. Dzięki zastosowaniu wyjmowanego filtra, masz pewność wspaniałego smaku herbaty i prawidłowego funkcjonowania czajnika.
Ciesz się wygodą napełnienia czajnika z dokładną ilością wody jakiej potrzebujesz. Czytelny wskaźnik poziomu wody jest widoczny z obu stron urządzenia.
Czajnik wyłączy sie automatycznie tak szybko jak woda zagotuje się lub oczekiwana temperatura zostanie osiągnięta. Potrójne zabezpieczenie eliminuje zagrożenie przegrzaniem lub włączeniem pustego czajnika, automatycznie wyłączą czajnik gdy zdejmowany jest z bazy.
Otwórz pokrywę za przyciśnięciem przycisku. Czajnik może być wyczyszczony łatwo i szybko dzięki szerokiemu otwarciu czajnika.
Chcesz wyczyścić swój czajnik? Element grzewczy jest zakryty, co powoduje że czyszczenie jest bardzo łatwe.
Kabel czajnika zajmuje miejsce, dzięki schowkowi jego długość może być dostosowana do pożądanej odległości między produktem a gniazdkiem zasilającym. Kabel zasilający może być schowany w bazie czajnika, pozwalając trzymać urządzenie w szafce.
Ciesz się swoją filiżanką herbaty kiedy masz na to ochotę. Czajnik o mocy 2400 W podgrzewa wodę szybko i w prosty sposób.
Stacja bazowa 360 stopni oznacza większą elastyczność i wygodną pozycję uchwytu. Ponieważ przewód jest połączony z bazą, czajnik można przenosić wszędzie tam, gdzie jest potrzebny.
Dane techniczne
<Wymiary urządzenia: 267 x 231 x 166 mmWymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 260 x 225 x 255 mmWymiary palety: 178.0 x 80.0 x 120.0Ilość produktów w opakowaniu zbiorczym: 2Standardowa ilość jednostek na palecie: 84Masa netto: 1.2 kgMasa brutto (kg): 1.6 kgMoc przyłączeniowa: 2400 WNapięcie (V): 220-240 VCzęstotliwość (Hz): 50/60 HzDługość kabla przyłączeniowego: 80.0 cm1.7 l pojemnośćMoc: 2000-2400 WKomfort użytkowania
<Podstawa obrotowa 360º z centralnym podłączeniem urządzeniaDuży otwór umożliwiający łatwe czyszczenieWskaźnik poziomu wody: zewnętrzny, dwustronny, z miarkąPraktyczny schowek na przewódWydajność
<Wyjmowany filtr antywapniowyAutomatyczne wyłączanie po zagotowaniuOchrona przed przegrzaniem i włączeniem pustego czajnika| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Model | TWK 1M123 |
| Kod producenta | TWK1M123 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Pojemność | 1.7 l |
| Szerokość produktu | 23.1 cm |
| Wysokość produktu | 26.7 cm |
| Głębokość produktu | 16.6 cm |
| Waga produktu | 1.2 kg |
| Moc | 2400 W |
| Obrotowa podstawa | tak |
| Konstrukcja | pokrywa otwierana przyciskiem, zamknięta rączka |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik poziomu wody |
| Bezpieczeństwo | automatyczne wyłączanie po zdjęciu z podstawy, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przed włączeniem pustego urządzenia |
| Indeks | AH9QFCJ-WLEFW498Q6 |