Czajnik elektryczny Tefal KI513D10 2200W 1,7L ze stali nierdzewnej
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Podstawowe informacje:
✅ Pojemność: 1,7 l
✅ Skala pojemności: Tak
✅ Regulacja temperatury: Nie
✅ Materiał wykonania: Stal nierdzewna, plastik
✅ Materiał wnętrza: Stal nierdzewna
❓ Dodatkowe informacje:
Moc: 2200WObrotowa podstawka 360°: TakLampka kontrolna: TakUkryty element grzejny: Tak
Czajnik elektryczny bezprzewodowy ze stali nierdzewnej TEFAL KI513D10 jest idealny dla:
⭐ Szukających wydajnego urządzenia dzięki wysokiej mocy 2200W
⭐ Poszukujących możliwości szybkiego nagrzewania się wody na ulubiony napój
⭐ Miłośników wygody na każdym kroku
⭐ Ceniących klasyczny design
Korpus ze stali nierdzewnej sprawia, że nie musisz martwić się trwałością czajnika, za to możesz cieszyć się przykuwającym uwagę wykończeniem, które pasuje do kuchni w każdym stylu.
Dzięki pojemności 1,7 litra możesz za jednym razem przygotować wiele filiżanek gorącego napoju, aby cieszyć się wspólnymi chwilami z rodziną lub znajomymi.
Wymienny filtr odkamieniający ułatwia utrzymanie w czystości wnętrze czajnika. Oczyszcza on także wodę, aby kawa czy herbata miała najlepszy smak.
Podświetlenie informuje, czy urządzenie jest włączone. Ponadto, funkcja automatycznego wyłączania zapewnia bezpieczeństwo i wygodę.
Kontroluj poziom wody w prosty sposób, dzięki wskaźnikowi poziomu wody. Przydatny podczas napełniania czajnika, jak i gotowania wody!
Automatyczna pokrywka z dedykowanym przyciskiem zapewnia wygodne napełnianie i czyszczenie urządzenia.
Dzięki obrotowej podstawie 360° bezpiecznie i wygodnie odstawisz czajnik w każdej pozycji.
Czajnik elektryczny Tefal Bronx został zaprojektowany z myślą o doskonałych rezultatach połączonych z eleganckim stylem. Odkryj cechy, które sprawiają, że Tefal Bronx to właściwy wybór. Pojemność 1,7 litra umożliwia przygotowanie za jednym razem wielu filiżanek napoju. Wymienny filtr odkamieniający ułatwia utrzymanie wnętrza czajnika w czystości. Podświetlenie informuje o włączeniu, a funkcja automatycznego wyłączania zapewnia bezpieczeństwo i wygodę. Wskaźnik poziomu wody jest przydatny podczas napełniania czajnika, jak i monitorowania procesu gotowania. Duża, automatyczna pokrywka zapewnia wygodne napełnianie i czyszczenie urządzenia. Obrotowa podstawa zapewniająca maksymalną wygodę sięgania i odkładania czajnika.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | KI513D10 |
| Kod producenta | KI513D10 |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Materiał | metal |
| Pojemność | 1.7 l |
| Szerokość produktu | 15.5 cm |
| Wysokość produktu | 23.5 cm |
| Moc | 2200 W |
| Grzałka | płytowa |
| Obrotowa podstawa | tak |
| Filtr | tak |
| Cechy dodatkowe | Wykonany jest z stali nierdzewnej |
| Konstrukcja | pokrywa otwierana przyciskiem, schowek na przewód, zamknięta rączka, zatrzaskiwana pokrywa |
| Komunikacja | lampka kontrolna, podświetlenie, wskaźnik poziomu wody |
| Bezpieczeństwo | automatyczne wyłączanie po zdjęciu z podstawy, blokada pokrywy, nienagrzewająca się podstawa, nienagrzewające się uchwyty, nóżki antypoślizgowe |
| Indeks | T4VJNK4-VKOVS |