Czajnik elektryczny Tefal KO299 1,5L 2400W z obrotową podstawką 360°
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Model: KO299130
Podstawowe informacje:
✅ Pojemność: 1,5 l
✅ Skala pojemności: Tak
✅ Materiał wykonania: Tworzywo
❓ Dodatkowe informacje:
Moc: 2400WObrotowa podstawka 360°: TakLampka kontrolna: TakUkryty element grzejny: TakCMMF: 7211000983
Czajnik elektryczny TEFAL Express 1,5L 2400W KO299130 jest idealny dla:
⭐ Szukających wydajnego urządzenia dzięki wysokiej mocy 2400W
⭐ Poszukujących możliwości szybkiego nagrzewania się wody na ulubiony napój
⭐ Miłośników wygody na każdym kroku
⭐ Ceniących klasyczny design
2 okna wskazujące poziom wody, posiadające wskaźnik pojemności filiżanki do precyzyjnego gotowania jedynie potrzebnej ilości wody.
Idealnie sprawdza się w cennych chwilach dzielonych z rodziną i przyjaciółmi
Bezprzewodowy dla łatwego użycia i większej stabilności.
Automatyczny wyłącznik zakończy gotowanie wody, gdy osiągnie ona właściwą temperaturę. Dzięki temu nie musisz pilnować czajnika i bać się wygotowania wody, gdy zapomnisz o nim.
Zapewniający szybsze gotowanie wody i większą odporność na odkładanie się kamienia.
Czajnik elektryczny TEFAL Express pomaga oszczędzać energię! Wskaźnik liczby kubków w okienku poziomu wody pomaga przygotować odpowiednią ilość wody!, Pojemność 1,5 l, idealna, gdy chcesz zrelaksować się w gronie rodziny i przyjaciół. Ukryty element grzewczy umożliwia szybkie zagotowanie wody i łatwe oczyszczenie wnętrza. Wyjmowany filtr antyosadowy, dzięki któremu woda i urządzenie pozostają czyste. Wygodna obracana o 360° podstawa gwarantuje stabilność czajnika. Szerokie okienka do kontroli poziomu wody po obu stronach czajnika jest to inteligentne rozwiązanie ułatwiające kontrolę poziomu wody. Kawa lub herbata gotowa w mgnieniu oka!
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | KO2991 |
| Kod producenta | KO2991 |
| Kolor dominujący | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Pojemność | 1.5 l |
| Szerokość produktu | 20 cm |
| Wysokość produktu | 18 cm |
| Głębokość produktu | 24 cm |
| Waga produktu | 0.86 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2 kg |
| Moc | 2400 W |
| Grzałka | płytowa |
| Obrotowa podstawa | tak |
| Konstrukcja | zamknięta rączka |
| Filtr | tak |
| Komunikacja | wskaźnik poziomu wody |
| Cechy dodatkowe | bezprzewodowy |
| Załączone wyposażenie | Filtr |
| Bezpieczeństwo | automatyczne wyłączanie po zdjęciu z podstawy, zabezpieczenie przed włączeniem pustego urządzenia |
| Indeks | NIDY-KFEAI |