Czajnik elektryczny Tefal Loft 1,7L 2400W z precyzyjnym dzióbkiem
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 0
Model: KO250130
Podstawowe informacje:
✅ Pojemność: 1,7 l
✅ Skala pojemności: Tak
✅ Materiał wykonania: Tworzywo
✅ Materiał wnętrza spodu czajnika: Stal nierdzewna
Dodatkowe informacje:
Moc: 2400WObrotowa podstawka 360°: TakLampka kontrolna: TakUkryty element grzejny: Tak
Czajnik elektryczny Tefal Loft biały KO250130 jest idealny dla:
⭐ Szukających wydajnego urządzenia dzięki wysokiej mocy 2400W
⭐ Poszukujących możliwości szybkiego nagrzewania się wody na ulubiony napój
⭐ Miłośników wygody na każdym kroku
⭐ Ceniących nowoczesny design
Zdejmowana pokrywka dodaje klasycznego wyglądu i zapewnia wygodę użytkowania.
Ukryty w obudowie element grzewczy zapewnia szybsze nagrzewanie, a gładka powierzchnia ułatwia czyszczenie wnętrza czajnika.
Miej zawsze pod kontrolą ilość wody w czajniku, dzięki wygodnemu wskaźnikowi.
Urządzenie pozwala na łatwiejsze utrzymanie w czystości wnętrze czajnika. Oczyszcza on także wodę, aby przygotowana kawa czy herbata zachowała najlepszy smak.
Od teraz nie uronisz nawet kropli podczas przygotowywania gorących napojów!
Teraz możesz za jednym razem przygotować aż do 7 filiżanek gorącego napoju, aby cieszyć się wspólnymi chwilami z rodziną lub znajomymi.
Czajnik błyskawicznie podgrzewa wodę, dzięki czemu możesz przygotować pyszne gorące napoje w mgnieniu oka.
Rozpocznij poranek w dobrym stylu z zestawem śniadaniowym, który wprowadzi powiew klasyki do Twojej kuchni. Piękne karbowania zdobiące czajnik elektryczny Loft zostały zainspirowane tradycyjną ceramiką brytyjską. Nowoczesne, chromowane elementy idealnie komponują się z klasycznym wzornictwem. Całość stanowi doskonałą ozdobę każdej kuchni. Duża pojemność czajnika - 1,7 l - mieści aż 7 filiżanek, a dzięki mocy 2400 W zagotowanie wody trwa krótką chwilę. Sprawia to, że czajnik Loft jest idealny do przygotowania gorących napojów podczas chwil z rodziną, czy przyjaciółmi. Zdejmowana pokrywa dopełnia stylu retro, a przy tym jest niezwykle wygodna w użytkowaniu. Wewnętrzna grzałka umożliwia szybsze podgrzanie i prostsze czyszczenie.
Ten designerski czajnik jest również wyposażony w praktyczny wskaźnik poziomu wody i wymienny filtr odkamieniający, który oczyszcza wodę dla jak najlepszego smaku przygotowywanych napojów. Dzięki precyzyjnemu wylewowi, przypadkowe rozlewanie wody jest historią. Dopełnieniem całości jest podświetlany włącznik wyposażony w bezpieczną funkcję automatycznego wyłączania oraz obrotowa podstawa, która utrzymuje bezprzewodowy akumulator w miejscu.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | KO250130 |
| Kod producenta | KO250130 |
| Kolor dominujący | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Pojemność | 1.7 l |
| Wysokość produktu | 24.5 cm |
| Waga produktu | 1.3 kg |
| Moc | 2400 W |
| Grzałka | płytowa |
| Obrotowa podstawa | tak |
| Konstrukcja | zamknięta rączka |
| Filtr | tak |
| Komunikacja | wskaźnik poziomu wody |
| Bezpieczeństwo | automatyczne wyłączanie po zdjęciu z podstawy, nienagrzewające się uchwyty, zabezpieczenie przed włączeniem pustego urządzenia |
| Cechy dodatkowe | Precyzyjny dzióbek, Szybkie nagrzewanie, Włącznik/wyłącznik |
| Indeks | UGW85W-R025NGMXS |