Ekspres Automatyczny KRUPS EA816B70 z Młynkiem 15 bar, 1450W, Szary
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Model: EA816B70
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 1450W
✅ Rodzaje kaw: Espresso strong, Espresso coffee
✅ Liczba kaw jednocześnie: 2
✅ System mleczny: Tak
✅ Kolory: Szary antracyt
❓ Dodatkowe informacje:
Ekspres automatyczny KRUPS ESSENTIAL 15 bar EA816B70 jest idealny dla:
⭐ Szukających wydajnego urządzenia dzięki wysokiej mocy 1450W
⭐ Potrzebujących designerskiego ekspresu, który przygotuje im zawsze smaczną i świeżą kawę o poranku
⭐ Chcących mieć wybór kaw czarnych
⭐ Miłośników smacznej i świeżej kawy przygotowanej o każdej porze
⭐ Pasjonatów dobrze spienionego mleka w swojej kawie
Kompaktowy i stylowy ekspres, który pozwoli Ci rozkoszować się każdym rodzajem kawy, od klasycznego espresso do kremowych mlecznych cappuccino.
W ekspresie KRUPS EA816B z łatwością zaparzysz kawę dzięki przejrzystemu, graficznemu ekranowi LCD. Wystarczy wybrać moc, objętość kawy oraz liczbę filiżanek, a następnie nacisnąć jeden przycisk, żeby zaparzyć kawę, na którą właśnie masz ochotę. Nic prostszego!
Dzięki możliwości wyboru mocy oraz wielkości kawy, teraz możesz cieszyć się dokładnie taką kawą, na jaką aktualnie masz ochotę.
Wbudowany szwajcarski młynek, porównywalny do młynków baristycznych, gwarantuje najwyższą jakość pracy. W celu zapewnienia profesjonalnych rezultatów, młynek oferuje 3 ustawienia stopnia zmielenia dla ristretto, espresso i kawy.
Dzięki funkcji ulubiona możesz zapisać 2 napoje i łatwo zaparzyć swoją ulubioną kawę.
Aksamitna i delikatna pianka w cappuccino według własnych preferencji możliwa jest dzięki zastosowaniu systemu spieniającego mleko- Auto-Cappuccino oraz dyszy do spieniania mleka.
Smakuj idealnie wyważoną kawę dzięki ekspresowi Krups Essential. Zbiornik na ziarna o pojemności 260 g oraz 1,7 l pojemnik na wodę sprawiają, że urządzenie jest niezwykle wydajne mimo swoich kompaktowych rozmiarów. Stwórz błyskawicznie aromatyczną kawę, kontrolując w pełni proces jej przygotowywania dzięki 3 poziomom regulacji temperatury oraz dostosowaniu grubości ziaren podczas mielenia. Wygodny tryb zapamiętywania ulubionych ustawień pozwoli uzyskać do nich łatwy dostęp w przyszłości. Twoja ulubiona kawa tak, jak lubisz, za każdym razem!
Ekspres Krups EA816B pozwala cieszyć się smakiem idealnie przyrządzonej kawy w zaciszu własnego domu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, przemyślanej konstrukcji oraz przejrzystego, graficznego menu urządzenie jest funkcjonalnej bardzo proste w obsłudze. Bezpośredni dostęp do funkcji „Ulubione" pozwoli Ci przygotować w szybki i łatwy sposób kawę, która lubisz najbardziej.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Krups |
| Kod producenta | EA816B |
| Model | 1E8TWB-35U4C |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Szerokość produktu | 25.00 cm |
| Wysokość produktu | 37.00 cm |
| Głębokość produktu | 32.99 cm |
| Moc | 1450 W |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Rodzaj ekspresu | automatyczny |
| Rodzaje kawy | ziarnista |
| Rodzaj naczynia na kawę | kubek/filiżanka |
| Wbudowany młynek | tak |
| Podwójny dozownik | tak |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Rodzaje regulacji | ilość kawy, moc kawy, stopień zmielenia kawy |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Espresso, Ristretto |
| Funkcje | automatyczne czyszczenie, automatyczne wyłączanie, podtrzymywanie temperatury, programator |
| Cechy dodatkowe | dysza do spieniania mleka, metalowy, stożkowy młynek żarnowy |
| Indeks | 1E8TWB-35U4C |