Ekspres Bosch Tassimo Happy TAS1007, 1300W, Kremowy, 0.7L, Kapsułkowy
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Nieważne, czy to Espresso, Caffè crema, kawa z ekspresu, Latte macchiato, Cappuccino, gorąca czekolada czy herbata. Ekspres TASSIMO pozwala przygotować ponad 40* rodzajów napojów wielu popularnych marek. Dzięki TASSIMO możesz cieszyć się doskonałymi gorącymi napojami, które idealnie trafią w Twój gust. Radość dla całej rodziny i przyjaciół!
Dzięki opatentowanej technologii kodów kreskowych INTELLIBREW™ specjały przygotowane w ekspresie TASSIMO udają się doskonale za każdym razem: ekspres dobiera odpowiednią ilość wody, właściwą temperaturę i idealny czas parzenia.
Przygotowywanie pysznych gorących napojów może być banalnie proste! Dzięki ekspresowi TASSIMO przygotowywanie rozmaitych gorących napojów to czysta przyjemność. Wystarczy włożyć kapsułkę T DISC i rozpocząć ten w pełni automatyczny proces za pomocą jednego, praktycznego przycisku. Oto niezwykła łatwość, z jaką Ty i Twoi bliscy możecie się rozkoszować specjałami z ekspresu TASSIMO, by cieszyć się życiem!
Idealny wybór na każdą filiżankę: elastyczna podstawka posiada regulację wysokości i można ją usunąć w całości, dzięki czemu ekspres z łatwością pomieści każdą filiżankę, szklankę czy kubek.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Model | KYZ+Q+L-1BE8J |
| Kod producenta | TAS1007 |
| Kolor dominujący | beżowy/brązowy |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,7 litra |
| Szerokość produktu | 18.00 cm |
| Wysokość produktu | 27.00 cm |
| Głębokość produktu | 31.00 cm |
| Waga produktu | 2.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
| Moc | 1300 W |
| Ciśnienie | 3.3 bar |
| Rodzaj kapsułek | Tassimo |
| Rodzaje regulacji | moc kawy |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Cechy dodatkowe | Funkcja pary |
| Funkcje | automatyczne czyszczenie, automatyczne odkamienianie |
| Indeks | B1IBVMM-LXKR7 |